Vodafone' un internet hızı nasıldır?

Burak_Dalkiran

Kilopat
Daha fazla  
Vodafone tarifeleri çok uygun fiyatlarla piyasaya sürülüyor, ancak Türkcell'in internetine güvendiğimiz kadar Vodafone'un hızına güvenebilir miyim? (Yaylalık alanlar ile şehir içi karşılaştırmaları)

Ben Vodafone'da 50 mbps hıza dayanan internet gördüm. Vodafone'un inerneti çok çok iyi diyorlar. Hatta internet ile sıkı fıkı olanlar sırf bunun için Vodafone'a geçiyorlar. Bir arkadaşımın Windows Phone telefonunda en son gördüğüm değer 47Mbps idi.

Ayrıca ofisteki arkadaşlarda Vodafone'un, Avea ve Turkcell'in çekmediği yerlerde Edge(2g) hızında internetini kullandılar.

Yerine göre değişir. Gümüşhane'de vodafone'un çekmediği yerde avea çekiyordu. Hiçbiri Turkcell' den iyi değil. Turkcell boşuna pahalı değil.

6 yıldır Vodafone kullanıyorum. Ondan önce Turkcell kullanıyordum. Turkcell çok kazık hiç tavsiye etmem. Önceden tekti rakibi yoktu. Fakat şimdi en büyük rakibi Vodafone. Hem ucuz hem çok hızlı net, hem artık Turkcell kadar çekim gücüne sahip.

iPhone modelleri aynı değil ama işin ilginç yanı Turkcell iPhone4 ya da 4s olduğu halde daha yavaş. Bunların hangisi hangi model?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı