Vodafone' un internet hızı nasıldır?

Genel olarak hepsinde fiyatlar aynı diyen arkadaş Turkcell kullanıyorsun herhalde. :-D Yapma kardeşim ya senin telekomdan haberin yok herhalde.

Genel olarak hepsinde fiyatlar aynı diyen arkadaş Turkcell kullanıyorsun herhalde. :-D Yapma kardeşim ya senin telekomdan haberin yok herhalde.
Evet Turkcell kullanıyorum ama Woops gibi kampanyalar dışında misal benim kullandığım paket 4 GB Sınırsız İnternet paketi bütün operatörlerde aynı fiyatta. Bu arada evimde Avea Edge bile çekmiyor :(, Vodafone arada Vodafone GR ye bağlanıyor.

Sizin evde dağ başında herhalde. :) Şaka bir yana o zaman Turkcell'e el mahkum yapacak birşey yok. Normal şartlarda Vodafone çekimi ve kalitesi çok çok iyi, ondan Vodafone diyorum. Avea zaten normalde çekim sorunlu ki, internete nasıl girsin. :-D

Sizin evde dağ başında herhalde. :) Şaka bir yana o zaman Turkcell'e el mahkum yapacak birşey yok. Normal şartlarda Vodafone çekimi ve kalitesi çok çok iyi, ondan Vodafone diyorum. Avea zaten normalde çekim sorunlu ki, internete nasıl girsin. :-D
Evimin içinde oluyor bitek dışarıda Turkcell'de Avea'da yada Vodafone'de son seviye 3G çekiyor. Evimde dağ başında değil şehirin içinde. Vodafone'nin çekim gücüne birşey demiyorum Yunanistan'a bağlanıyor daha ne isterimki :).

Vodafone ıssız yolda, köyde bile h+ internet var. 3g düşüp hemen 3 saniyeye h+ çıkıyor. Turkcell orda edge kullanıyordu.

Olabilir, fakat arkadaşımla aynı yerdeydik.
Artık seneye LTE ye geçeceğiz emin olun o Turkcell'in Edge çektiği telefonun 3G si kapalıdır birde tabiki köylerde 3G çekicek benim bulunduğum her yerde hatta Turkcell'in bir yurtdışı hatası var Yunanistan'da Orestia'da Yurtdışında diye algılamıyor ve burda yurtiçi tarifelerimizi kullanabiliyoruz.

Artık seneye LTE ye geçeceğiz emin olun o Turkcell'in Edge çektiği telefonun 3G si kapalıdır birde tabiki köylerde 3G çekicek benim bulunduğum her yerde hatta Turkcell'in bir yurtdışı hatası var Yunanistan'da Orestia'da Yurtdışında diye algılamıyor ve burda yurtiçi tarifelerimizi kullanabiliyoruz.
Yok açıktı 3g'si. Size gelirse bizede gelir :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı