Vodafone VDSL internet için modem zorunlu mu?

smarst

Kilopat
Yer
Manisa
Ev interneti için başvuru yapmaya çalışıyorum. Fakat direk aylık 20 TL modem ücreti ekliyor. VDSL altyapısında hizmet alıyorum ve kendi modemim bulunuyor. Fiberde böyle bir zorunluluk olduğunu biliyorum fakat DSL bağlantılarda yok diye biliyorum. Modem almadan başvuru yapılamıyor mu?

Müşteri hizmetlerini ara yada şubelerden birine giderek söyleyin, "modem kiralamak istemiyorum" demeniz yeterli olur herhalde.

Ev interneti için başvuru yapmaya çalışıyorum. Fakat direk aylık 20 TL modem ücreti ekliyor. VDSL altyapısında hizmet alıyorum ve kendi modemim bulunuyor. Fiberde böyle bir zorunluluk olduğunu biliyorum fakat DSL bağlantılarda yok diye biliyorum. Modem almadan başvuru yapılamıyor mu?
VodafoneNet için modem zorunlu.

Oyun oynayan ve internette bol zaman geçiren biriyseniz, VodafoneNet önermiyorum. Sürekli kopmalar ve sunucu problemi yaşatıyor.
Her firmada olabilecek sorunlar bu Türknet'te yaşadım bu yazdıklarınızı VodafoneNet'te gram sorun yaşamadım.

VodafoneNet için modem zorunlu.

Her firmada olabilecek sorunlar bu Türknet'te yaşadım bu yazdıklarınızı VodafoneNet'te gram sorun yaşamadım.
Ben kendi çevrem için konuşayım o zaman, arkadaşım GTA V'e VPN'siz giriş sağlayamıyordu. Sık sık internet kopması yaşıyordu. Dediğinizin tersine ben TurkNet kullanıyorum fakat kopma yaşamıyorum. Sanırım biraz altyapıyla alakası var.

Ben kendi çevrem için konuşayım o zaman, arkadaşım GTA V'e VPN'siz giriş sağlayamıyordu. Sık sık internet kopması yaşıyordu. Dediğinizin tersine ben TurkNet kullanıyorum fakat kopma yaşamıyorum. Sanırım biraz altyapıyla alakası var.
Olabilir Türknet kullanırken kendi altyapısında sorun yaşadım VodafoneNet'te kendi altyapısı idi.

Ben Vodafone kullanıyorum bana modem verdiler ama iptal edince modemi geri alıyorlar herhangi bir para vermedim modem için sadece tek şikayetim paket kaybı fiberde nasıl oluyor bilmiyorum ama oluyor işte onu çözemiyorlar :(

Vodafone Net kullanmanızı önermiyorum 2 yıldır kullanıyorum 2 ayım kaldı ve en basit yaşadığım sorun bağlattığımdan beri internet üzerinden Online işlemlere giriş yapamadım ve hala yapamıyorum, sadece bu sorunum ile alakalı yüzlerce kez destek kaydı oluşturdum, Şikayetvar gibi sitelerde şikayet oluşturdum ama çözemiyorlar ne hikmet ise onlar girerken sorun olmuyormuş ben girerken sıkıntı oluyormuş. Yaşadığım sorunda şifre yanlış gibi bir şey değil ha :D bayağı girmiyor yani hata vermiyor ama girmiyor da ayrıca müşteri hizmetleri çok bilgisiz ve sorun yaşamanız durumunda size modemi açıp kapattırmaktan başka çözüm yöntemi sunamıyorlar. Bu şekilde 30dk uğraştıktan sonra adınıza destek kaydı oluşturuyoruz deyip geçiştiriyorlar ve 1 hafta o kayıttan haber gelmiyor işin daha da tuhafı o destek kaydını takip edebileceğiniz bir sistemleri de yok.

Geri
Yukarı