Vodafone VINN Taahhüt Değiştirme Sorunu

108971

Kilopat
Makaleler
13
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere Vodafone ile yaşadığım bir rezilliği anlatacağım. Size şunu söylemeliyim ki Vodafone almayın, hizmetleri kesinlikle rezalet. Öncelikle şuna bakalım, taahhüt ne demektir? TDK'ya girip bakalım:
Adsız.png

Kısacası iki tarafın yaptığı anlaşmanın süresi bitene kadar anlaşmadan vazgeçmemektir. Az önce Vodafone M. Hizmetleri'ni aradım ve Ela denen bir müşteri hizmetlisi ile konuştuk. Bayana diyoruz neden önceden yaptığımız anlaşmaya Vodafone uymadı? Diyoruz ki 1 GB aşım 7 TL.(Anlaşmaya göre 20 GB bittikten sonra aşım yapsak bile hızımız yavaşlayacaktı.) İşte kadın bizim bildiğimiz şeyleri bize zırvalıyor. Tam 1 saat boyunca müşteri hizmetleriyle uğraştık.(Abartmıyorum saat 13.02 gibi aradık.) İşte en sonunda dayanamadık ve bağırdık bayana ''Bir şey soracağım siz burada çalışıyorsanız en az bir lise mezunu veya üniversite okumuşsunuzdur. Peki taahhüt ne demek? (Kadın cevap vermez.) Taahhüt 2 taraflı olarak anlaşma süresi bitmediği sürece anlaşmanın bozulmayacağı veya değiştirilemeyeceği demek değil mi? TTNET ile önceden aramızda böyle bir zıtlaşma oldu ve dava ettim ve davayı kazandım. Aynı şekilde evde 3 hattım vardı Vodafone'da ve sırf bu nedenle 3'ünüde Vodafone'dan çekiyorum. Sizi de mahkemeye vereceğim.'' dedikten sonra kadın sizi genel müdürlüğe bağlayabilirim dedi. (Madem bağlayabiliyorsun o zaman niye tüm gün boyunca yetkili benim dedin?!) Sonra e-posta yolu ile ulaşıldığını öğrendik. Uzun lafın kısası Vodafone kullanırsanız şirket sizi salak ve aptal yerine koyar. İyi günler dilerim. (TTNET davası konusunda ciddiyim.) (2013'te olmuş bir olay TTNET davası.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı