Vodafone vs Superonline

@128322

Hocam Vodafone hız konusunda güzel, ben memnunum ama ping ve müşteri hizmetleri konusunda başarısız. Memnun kalmadığım zamanlarda faturamda indirimler yapılmıştı. Ek olarak, Fiber kullanmanıza rağmen ping'iniz çok değil mi? Ben bakır kablo üzerinden 48 alıyorum.

Son düzenleme:
30 ping değerine bakarak her şeyi anlayabilirsin ... Online oyun oynayacağım diyorsan hiç düşünmeden superonline tavsiye ediyorum. Yoksa yukarıda yer alan fotodaki gibi ping değerlerini alman çok büyük ihtimal çünkü vodafone kullandığım zamanlar bende o şekilde yüksek ping değerlerine sahiptim.

@128322

Hocam Vodafone hız konusunda güzel, ben memnunum ama ping ve müşteri hizmetleri konusunda başarısız. Memnun kalmadığım zamanlarda faturamda indirimler yapılmıştı. Ek olarak, fiber kullanmanıza rağmen Ping'iniz çok değil mi? Ben bakır kablo üzerinden 48 alıyorum.

Olay şu ki Speedtest'deki pinge bakmamak gerekiyor dediğim gibi lokasyonu İzmir yapsam 17 ping İstanbul 20 Adana 30 değişiyor ve önemide yok. Hepimiz oyun oynuyoruz CS:GO 46 ms LoL 25 ms. Diğer Avrupa sunucusu olan oyunlarda ortalama 60 bakın buradada 18. sadece oyun oynarken oyun sunucusunun yeri Speedtest yaparken Speedtest sunucusu yeri önemli bunlar kafa karıştıran değerler.

1634908627966.png

Yani demiş 30 ping değerine bakarak anlayabilirsiniz yok öyle bir şey arkadaşlar ne oyunda ping ne de başka bir şey. Sadece bir defa fırtına çıktı ve internet hızım 25e düştü oda 6-7 saat sürdü ve geceydi.

Facebook üzerinden:

Turkcell: Soru sordum. (15 Eki 2021 - 00:55) - Cevap: (15 Eki 2021 - 01:32)
Vodafone: Soru sordum. (22 Eki 2021 - 15:20) - : Hâlâ cevap yok.

Daha da düşünmeme gerek yok arkadaşlar. Teşekkürler herkese.

Yeni konular

Geri
Yukarı