Vodafone vs Türk Telekom

Vodafone ile çok sıkıntı yaşadım tavsiye etmiyorum. TT'ye yeni abonelik oluşturacaksan eğer Turkcell aynı hızı daha uygun fiyata verebiliyor bir göz at istersen. Fakat benim tavsiyemi sorarsan babana Turknet ve onun gibi firmaların güvenilebilir olduğunu ve birçok kullananın olduğunu anlatmaya çalış. Hala ikna olmuyorsa da yapacak bir şey yok.

Vodafone ile çok sıkıntı yaşadım tavsiye etmiyorum. TT'ye yeni abonelik oluşturacaksan eğer Turkcell aynı hızı daha uygun fiyata verebiliyor bir göz at istersen. Fakat benim tavsiyemi sorarsan babana TürkNet ve onun gibi firmaların güvenilebilir olduğunu ve birçok kullananın olduğunu anlatmaya çalış. Hala ikna olmuyorsa da yapacak bir şey yok.

Hocam 1 gün boyunca uğraştım fakat maalesef aradık konuştuk tam sona doğru gelirken kadın evrak imza falan deyince direk dolandırılacağız sandı malum show haber izleye izleye insanlar hiçbirşeye güvenmiyor :D
Vodafone ile çok sıkıntı yaşadım tavsiye etmiyorum. TT'ye yeni abonelik oluşturacaksan eğer Turkcell aynı hızı daha uygun fiyata verebiliyor bir göz at istersen. Fakat benim tavsiyemi sorarsan babana TürkNet ve onun gibi firmaların güvenilebilir olduğunu ve birçok kullananın olduğunu anlatmaya çalış. Hala ikna olmuyorsa da yapacak bir şey yok.

Hocam evimde şu an halihazırda bir bağlantı yok, Turkcell'de fiyatlar nedir acaba?

Geri
Yukarı