Vodafone'a geçilir mi?

Boşa karalama yapmayın ya. Bende Vodafone kullanıyorum Speedtest hızım 80 MB nasıl olacak o iş? Oturduğun konuma göre firmadan firmaya hızlar değişir.
Hocam konumunuz doğruysa Samsun'dan beklemediğim rakamlar. İstanbul'un çeşitli yerlerinde deneyeceğim ben de. 😁

Turkcell önerebilirim. Ailecek Turkcell kullandığımız için Turkcell'den başka marka kullanmadık bu yüzden başka bir marka deneyimlemediğim için bana iyi geliyor olabilir. Amcam geçenlerde Vodafone geçti Turkcell'e göre daha ucuz ve daha iyi dedi. Ama Vodafone hakkında çok şikayet var size kalmış.

Hocam konumunuz doğruysa Samsun'dan beklemediğim rakamlar. İstanbul'un çeşitli yerlerinde deneyeceğim ben de. 😁

Konumum doğru evet. Hatta altyapımın olmadığı zamanlar Redbox'ta kullandım Superbox'ta kullandım Redbox Superbox'u 3'e katlıyordu hızda. Yani demek istediğim konumdan konuma firmaların hızları değişiklik gösterir. Oturduğun yerde Vodafone Turkcell'den daha az çekince almayın sakın almayın diye karalamanın lüzmu yok. He şöylede bir gerçek var Turkcell'in kapsama alanı Vodafone'a göre daha yüksektir bu bir gerçek. Ona görede fiyatlandırma var Vodafone'da 10 liraya aldığın şeyi Turkcell'de 25 liraya alıyosun.

Boşa karalama yapmayın ya. Bende Vodafone kullanıyorum Speedtest hızım 80 MB nasıl olacak o iş? Oturduğun konuma göre firmadan firmaya hızlar değişir.

Çekmiyor hocam işte şikayetçiler ortada adam Speedtest alıp atmış. Sizinki çekiyorsa güle güle kullanın o zaman milletin sorununu yokmuş gibi saymayın. Bizimde bir derdimiz var da konuşuyoruz burada.

Konumum doğru evet. Hatta altyapımın olmadığı zamanlar Redbox'ta kullandım Superbox'ta kullandım Redbox Superbox'u 3'e katlıyordu hızda. Yani demek istediğim konumdan konuma firmaların hızları değişiklik gösterir. Oturduğun yerde Vodafone Turkcell'den daha az çekince almayın sakın almayın diye karalamanın lüzmu yok. He şöylede bir gerçek var Turkcell'in kapsama alanı Vodafone'a göre daha yüksektir bu bir gerçek. Ona görede fiyatlandırma var Vodafone'da 10 liraya aldığın şeyi Turkcell'de 25 liraya alıyosun.
Ben de uzun süreler hem interneti hem telefonu Turkcell kullanıp daha sonra Vodafone geçtim. 2 tarafta da Vodafone Turkcell'den iyi geldi.

Daha geçenlerde tarifem bitince tekrar Turkcell denemek istedim ama aşırı pahalı Vodafone'a göre.

Çekmiyor hocam işte şikayetçiler ortada adam Speedtest alıp atmış. Sizinki çekiyorsa güle güle kullanın o zaman milletin sorununu yokmuş gibi saymayın. Bizimde bir derdimiz var da konuşuyoruz burada.

Ben nediyorum bu hala nediyor. Şikayet her firmada var kardeşim. Gir şikayetvara 500 milyon tanede Turkcell çekmiyor mesajı bulursun.

1682114477860.png

Ben de uzun süreler hem interneti hem telefonu Turkcell kullanıp daha sonra Vodafone geçtim. 2 tarafta da Vodafone Turkcell'den iyi geldi.

Daha geçenlerde tarifem bitince tekrar Turkcell denemek istedim ama aşırı pahalı Vodafone'a göre.

Yani aynen dediğim gibi benim lokasyonumda'da Vodafone Turkcell'den daha güçlü. Ama dağın başına git yüksek ihtimalle Turkcell daha güçlü olacaktır. Kapsama alanı Vodafone'a göre daha güçlü. Ona görede fiyatı var işte. Fiyatlar dediğin gibi aşırı pahalı.

Arkadaşlar bayrama özel teklif var Vodafone'da. 8 GB 75 TL (dakika SMS pek önemli değil).sizce geçmeli miyim? Şebeke sıkıntısı filan olur mu? Bu arada İstanbul Gol'ta oturuyorum, ona göre bir fikir veya tavsiye verebilirseniz ne mutlu bana🙂

Vodafone'un santralleri sinyali düşük seviyede veriyor ondan dolayı köydür, dağdır orlarda interneti bırak şebeke sinyalini zor bulursunuz. Köyde falan yaşamıyorsanız alın geçin çarktan bayağı iyi şeyler verebiliyor. (tabii santralin sağladığı şebeke sinyal gücü bölgeden bölgeye değişir.)

Geri
Yukarı