Vodafone'da sınırsız internet var mı?

Dhewsob

Hectopat
Vodafone hattı kullanıyorum ve KYK yurdunda kalıyorum. Bildiğiniz gibi internette de 32 GB kota var. Superbox tarzı bir şey almak için araştırdım fakat fiyatları pahalı geldi bu yüzden ben de mobil hatta sınırsız internet bakmaya başladım. Vodafone yanımda üzerinde herhangi bir paketle karşılaşmadım. Önerebileceğiniz paket var mıdır? Hatta mantıklı olursa hat değişikliği bile yapabilirim.

Dostum guncel halını bılmıyorum ama 5 6 ay once faturamı yenılerken sınırsız ınternet olan fatura vardı 400 600 TL arası degısıyor buyuk ıhtımalle hala vardır

Vodafone hattı kullanıyorum ve KYK yurdunda kalıyorum. Bildiğiniz gibi internette de 32 GB kota var. Superbox tarzı bir şey almak için araştırdım fakat fiyatları pahalı geldi bu yüzden ben de mobil hatta sınırsız internet bakmaya başladım. Vodafone yanımda üzerinde herhangi bir paketle karşılaşmadım. Önerebileceğiniz paket var mıdır? Hatta mantıklı olursa hat değişikliği bile yapabilirim.
Vodafone Yanımda'da görmen lazımdı. Müşteri hizmetlerini arayıp da sorabilirsin.

Sosyal medyası limitsiz olsun yeterli dersen Türk Telekom'da var hocam, şu an 40GB+Sınırsız Sosyal Medya(WP,INS,FB,TW,YT) 205TL. 12 ay taahhütlü olduğu için fiyatı da 12 ay sabit, yalnız kampanya 25 Ekim'de son. Elinizi çabuk tutun derim.

Screenshot_20231018_173941_Yanmda.jpg

Bunlar mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı