Vofafone Süpernet Aboneliği

Deluxe484

Hectopat
Öncelikle merhabalar;
Ben normal bir vatandaşım vodafonede ne çalışan bir ağabeyim nede akrabam var.
geçen ay vodafoneye başvurduk yalın 60Akk, ancak 3 gün sonra aradım vodafoneyi kaydınız yok dedi meğerse bizim başvuru yaptığımız yer İŞ ORTAĞI'ymış her neyseben yeniden başvurdum birde ne göreyim 4 gün sonra 2 kayıt oluştu dediler :) (ama sıkıntı yok) Evraklar geldi imzaladık vs.. 2.lerde geldi :) Ama imzalamadık gönderdik. Sonra 5 Günde aktivasyon oldu bana toplam 12 Gün sürdü.
He birde TT ekipleri başvurudan hemen 1 Gün sonra gerdiler ;) Ama çok memnunum
İşte kanıt :)
Fiyat: 49.90 hızımı düşürünce ping 4 oluyor muhteşem bişi bu.

Adsız.png
[/B]

++

Siz Speedtest pingine kanmayın. Speedtest size en yakın sunucu hangisi ise ona yönlendiriyor. Doğal olarak düşük ping almanız, online oyunlarda da düşük ping alacağınız anlama gelmez. Ben de 1ms alıyorum çoğu zaman. Fakat online oyunlar da gene yükseliyor. Bunun sebebi sunucu lokasyonunun yurtdışında olması. Şuan da Superonline kullanıyorum, gayet stabil bir İnternet hizmeti sunuyorlar. 200GB kota var, ayın 25'ine kadar rahatlıkla yetiyor. 60GB kota sanki biraz az kalmış o hıza. :)

Siz Speedtest pingine kanmayın. Speedtest size en yakın sunucu hangisi ise ona yönlendiriyor. Doğal olarak düşük ping almanız, online oyunlarda da düşük ping alacağınız anlama gelmez. Ben de 1ms alıyorum çoğu zaman. Fakat online oyunlar da gene yükseliyor. Bunun sebebi sunucu lokasyonunun yurtdışında olması. Şuan da Superonline kullanıyorum, gayet stabil bir İnternet hizmeti sunuyorlar. 200GB kota var, ayın 25'ine kadar rahatlıkla yetiyor. 60GB kota sanki biraz az kalmış o hıza. :)
şu anda alt yapımız yenileniyor, 3-6 ay arası bir sürede saha çalışmalarımız tamamlanacak. çalışmalar tamamlaınca Vodafone 240GB 64Mbps geçeceğiz. Fiyat: 69.90
Düşün artık binya 600mt uzaklıkta eski bir ADSL kutu var ve bundan bu performansı alabiliyorum :)
maalesef vodafonede akk satın alma yok ancak hızı 2ye katlama var. :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı