Void Elite dip ses yapıyor

xanatos

Yoctopat
Dip ses değil aslında, dip ses de var da benim sorunum farklı. Aynısı Cloud Core'da da olmuştu. Sesi fullesem de sıfırlasam da arkada bitmeyen küçük bir hışırtı var. Çok ufak ama sinir bozuyor. Çözümü var mıdır?

Bu arada iCUE yüklememiş olmama rağmen dip ses var, normalde iCUE yazılımını yükleyince dip sesin başlaması gerekmiyor mu?
Yav acaba şu 'Cloud2'nin kronik sıkıntıları var' diyenler boş mu yapıyor, gidip alsam mı onu
Arkadan çok kısık bir müzik actıgımda hem o sinir bozucu hışırtı devam ediyor hem de dip ses oluyor tövbe estağfurullah bir durum oluyor.

Bu arada iCUE yüklememiş olmama rağmen dip ses var, normalde iCUE yazılımını yükleyince dip sesin başlaması gerekmiyor mu?
Yav acaba şu 'Cloud2'nin kronik sıkıntıları var' diyenler boş mu yapıyor, gidip alsam mı onu.

Bir sakin, birisi bir çözüm söylemiş bakabilirsiniz:

Şahsen bende işe yaramıyor bu çözüm.

Yav acaba şu 'Cloud2'nin kronik sıkıntıları var' diyenler boş mu yapıyor, gidip alsam mı onu
Arkadan çok kısık bir müzik actıgımda hem o sinir bozucu hışırtı devam ediyor hem de dip ses oluyor tövbe estağfurullah bir durum oluyor.
Aynı şekilde bende de yazılım yüklü değilken dip ses, yükleyince hem cızırtı hem dip ses oluyor.

Bu attıgınız cözüm yazılımı yükleyince dip ses yaşayanlar için, yani iCUE dan kaynaklı dip ses yaşayanlar için maalesef

1 senedir normal bir şekilde kullanıyorum, tak çalıştır. Herhangi bir şey de uygulamadım. iCUE son sürüm, dip ses veya herhangi başka bir sorun yok. Bu kadar insanda varken bende olmaması çok ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı