Oyun Voidu Ubisoft indirimleri

2 farklı Voidu hesabıyla aynı Ubisoft hesabına satın alım yapan oldu mu? Buy20 kodu 1 Voidu hesabında çalışıyor çünkü. 2. kez Voidu hesabı açarak aynı Ubisoft hesabına oyun alabilen var mı arkadaşlar?

Son.

Merhaba. Bugün oyun fiyatları araştırırken Voidu'da büyük indirimler olduğunu fark ettim. Steam ve Epic'in satış yaptığı fiyatlardan bayağı ucuz (zam öncesi fiyatlar sanıyorum) fiyatlardan satılıyor. Voidu'dan daha önce alışveriş yapmadım ama forumda yapan ve güvenilir olduğundan bahseden çokça yorumlar var.
"satın alınan ürünleri key olarak vermiyormuş. Siteden Ubisoft hesabına giriş yaparak aktivasyon etkinleştiriliyormuş."
Birkaç tane oyun fiyatlarıyla alakalı fotoğraflar paylaşacağım. Bakmanızı tavsiye ederim.
"Buy20" kodu ile de indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Oyuna göre farklı indirim uyguluyor örneğin: God of War 197 yerine 157 lira, AC Odyssey Ultimate 147 yerine, 117.

Eki Görüntüle 1640733

Eki Görüntüle 1640734

Eki Görüntüle 1640735

Eki Görüntüle 1640736

Eki Görüntüle 1640737

Son şanslarımız uygun fiyatlara direkt almanızı öneririm bir oyunu bile bir 50 saat sürüyor zaten.

2 farklı Voidu hesabıyla aynı Ubisoft hesabına satın alım yapan oldu mu? Buy20 kodu 1 Voidu hesabında çalışıyor çünkü. 2. kez Voidu hesabı açarak aynı Ubisoft hesabına oyun alabilen var mı arkadaşlar?
İlk hesabıma Far Cry Primal almıştım sonra kardeşimin numarasıyla bir hesap daha açtım ve AC Valhalla aldım, ikisi de aynı Ubisoft hesabıma geldi ve ikisinde de kodu kullandım.

Ben de ayni hesapta kullanmama ragmen yine de uyguluyor hocam emin misiniz buy20 kuponunu.

Ben de ayni hesapta kullanmama ragmen yine de uyguluyor hocam emin misiniz buy20 kuponunu.
Konuyu açtığım gün alışveriş yaptım, tekrar oluyor mu diye bu zamana kadar kodu denedim çalışmadı. Şimdi siz dedikten sonra baktım çalışıyor ilginç.

Merhaba. Bugün oyun fiyatları araştırırken Voidu'da büyük indirimler olduğunu fark ettim. Steam ve Epic'in satış yaptığı fiyatlardan bayağı ucuz (zam öncesi fiyatlar sanıyorum) fiyatlardan satılıyor. Voidu'dan daha önce alışveriş yapmadım ama forumda yapan ve güvenilir olduğundan bahseden çokça yorumlar var.
"Satın alınan ürünleri key olarak vermiyormuş. Siteden Ubisoft hesabına giriş yaparak aktivasyon etkinleştiriliyormuş."
Birkaç tane oyun fiyatlarıyla alakalı fotoğraflar paylaşacağım. Bakmanızı tavsiye ederim.
"Buy20" kodu ile de indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Oyuna göre farklı indirim uyguluyor örneğin: God of War 197 yerine 157 lira, AC Odyssey Ultimate 147 yerine, 117.

Eki Görüntüle 1640733

Eki Görüntüle 1640734

Eki Görüntüle 1640735

Eki Görüntüle 1640736

Eki Görüntüle 1640737
İndirimler için son 6 gün 21 saat bilgilerinize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı