Voidu'da Ubisoft indirimleri

Hocam satın aldım parayı çekti fakat hala ödeme bekleniyor diyor neden ?

Bide hocam etkinleştirme işi nasıl oluyor küçük bir özet geçebilir mısın ?
Siparişler kısmına gidiyorsunuz aldığınız ürünün üstüne gelin ve sizi Ubisoft hesabınıza yönlendirecek bu kadar basit.

Arkadaşlar dün gece ben oyunu epic gamesten aldım ve indirdim devamında ubisofta yönlendirdi ordan 150 gb daha indiriyordum sabah kapatıp işe geldim. Bugün voidu dan daha uyguna alınca epicten aldığını iade ettim. Şimdi tekrar sıfırdanmı indireceğim?

Ragnarok DLC dışında 2 DLC daha var hocam onlara erişiminiz olmaz sadece, karar sizin.
Hocam onu biliyorum sadece değer mi değmez mi DLC ler nasıldır diye sormak istedim. Standart üzerine complete alınca iki tane valhalla olmuş olacaktı ve 220 liraya gelmiş olacaktı. Sadece Ragnarok DLC sini aldım. Geçti artık.

Arkadaşlar dün gece ben oyunu epic gamesten aldım ve indirdim devamında ubisofta yönlendirdi ordan 150 gb daha indiriyordum sabah kapatıp işe geldim. Bugün voidu dan daha uyguna alınca epicten aldığını iade ettim. Şimdi tekrar sıfırdanmı indireceğim?
Bence evet.

160 tl tam paket valhalla için iyi fiyat ama hem nays ile alınca hem de yüzde 10 epic games geri ödemesiyle ben epicten alacağım. Şimdi her oyun oyun için farklı launcher açmak bana biraz mantıklı gelmiyor. Epic games ile aralarında nays ile alındığında 40 50 tl fark edecek. İade edecek arkadaşlarda mantıklı düşünsünler.

Hocam onu biliyorum sadece değer mi değmez mi DLC ler nasıldır diye sormak istedim. Standart üzerine complete alınca iki tane valhalla olmuş olacaktı ve 220 liraya gelmiş olacaktı. Sadece Ragnarok DLC sini aldım. Geçti artık.

Ben valhallayı geçen sene almıştım üzerine birde complete edition aldım, yoksa daha pahalıya gelecekti hepsini almam.

160 tl tam paket valhalla için iyi fiyat ama hem nays ile alınca hem de yüzde 10 epic games geri ödemesiyle ben epicten alacağım. Şimdi her oyun oyun için farklı launcher açmak bana biraz mantıklı gelmiyor. Epic games ile aralarında nays ile alındığında 40 50 tl fark edecek. İade edecek arkadaşlarda mantıklı düşünsünler.
Ancak kesinlikle Far cry serilerini ubisoft için olsa bile alın. Fiyatları çok uygun. Aynı şekilde Divison serisi de çok uygun.

Güzel içeriklere benziyor toplam 3 bölüm veriyor, ben olsam alırdım çünkü bunlar son indirimler gibi.

Epicten alsan bile oyunu uplayden oynuyorsun ve orda da görünüyor oyun.

Geri
Yukarı