Voidu'dan GTA 5 alınır mı?

anarmed

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Oyunun Steam sürümünü almak istiyordum, Social Club sürümü Voidu'da 82 TL olunca Steam'den almaktan vazgeçtim.

-Site güvenilir midir? Daha önce alışveriş yapan oldu mu?
-Social Club sürümünü yedekleyebilirmiyim?

Eğer alırsam oyunu 1 Eylül'de indirmeyi düşünüyorum. 1mb hızla 30 saat içinde iner.

Son düzenleme:
Daha önce alışveriş yaptım. Bir sorun oluşmadı. Biraz geç geldi oyun ama sorun onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım. Alabilirsiniz.

Voidu'dan alınan bu oyunu istediğimiz zaman indirebilir miyiz ? Bu oyun kütüphanemizde mi duracak ? (Almayı düşünüyorum fakat kışın indireceģim)

Voidu aldığın keyi rockstar games sitesinden etkinleştir Voiduya bağımlı kalmassın ama orda siparişlerde kalıyor.

Son düzenleme:
Yanlıs yazmışım kusura bakma. Buradaki aktivasyon kodu rockstar games etkinleştir güvence altında olur. Adsız.jpg 2.jpg

Beyler şimdi gerçekten değer mi yani ilerde steam'de felan indirime girerse 100 Tl olursa felan kötü olur arada bir fark yok ama yinede bir de insan ps3 de bitirip satınca düşünüyor alıyım mı almayım mı ?

Benim merak ettiğim konu da bu. Diyelim ki ben GTA 5'i sildim. Sonra yine SC hesabımdan mı indireceğim. Steam'de olsa sorun olmazdı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı