VOK-Astro sistem alınır mı?

Hocam şimdi AMD Ryzen daha iyi olur fakat hangi model daha iyi tam emin değilim. Sizce hangi model alınmalı?

Ne istediğinize, ekran kartınıza göre, anakartınıza göre değişir. Aynı şekilde modelden modele de değişiklik gösterir performans durumu.

Hocam şimdi AMD Ryzen daha iyi olur fakat hangi model daha iyi tam emin değilim. Sizce hangi model alınmalı?

Neden daha iyi oluyor? Bu arada bütçe artarsa:

@NipponChemiConKYCap @Sir Benjamin Hocam şimdi emin olmak istiyorum. Çünkü eğer bilgisayarda bir sorun olursa arkadaşım üzülür. Yani arkadaşımın yüzünü kara çıkarmak istemiyorum. Net bir karar yok mu? Yani kesin sıkıntı çıkarmayacak?

PC'ler zaten hep test edilip gönderilir toplandıktan sonra. Bu işin oluru budur yani. Üzüleceğini sanmıyorum montaj ve test hizmeti olacağı için arkadaşınız bir sorun yaşamadan test eden ekip yaşamış olacak ve sorunu çözecekler.

Neden daha iyi oluyor? Bu arada bütçe artarsa:

Hocam bu mükemmel bir fiyat. Bu gerçek mi?
PC'ler zaten hep test edilip gönderilir toplandıktan sonra. Bu işin oluru budur yani. Üzüleceğini sanmıyorum montaj ve test hizmeti olacağı için arkadaşınız bir sorun yaşamadan test eden ekip yaşamış olacak ve sorunu çözecekler.
Sizce bunu alayım mı sıkıntı olur mu?

Hocam bu mükemmel bir fiyat. Bu gerçek mi?

Anakartı söyleyin B550 yonga setli yapsın. Upgrade'e daha açık ve güncel bir sistem olur böylece. Bütçe 10k TL'ye çıkarsa bu sistem alınır bence de.

Yeni konular

Geri
Yukarı