Elektronik Vok newyear - 3060 ve 5600 sistem 12999TL

Halen B450 ekran kartı satıyorlar üzücü gerçekten.

*Anakart. Ve hocam haklsınız B450'ler geri kalmaya başladı. Bu dönemde PC alacak olan biri mecbur ucuz olana kaçıyor. 2020'de bile 8K'ya RTX2060 ama her parçası gelişmiş olan PC toplamıştım kendime fakat alamamıştım. Şimdi bir sistem aldım ve anakart B450, söyleyince bile artık gülesimiz geliyor.

Halen B450 ekran kartı satıyorlar üzücü gerçekten.

B450 hala güzel bir anakart hem anakart kötü olsa ne olacakki sistem gereksinimlerini karşılasın yeter.

Hayatında kaç kere PSU patlamasına şahit oldun?
Sistemde kullanılan PSU 12v kanalından yani tek kanaldan 552W verebilecek bir PSU, bu sisteme hayli hayli yeter.

Alın hocam, hayırlı olsun. Fiyat uygun ama ben Goodram hakkında bilgi sahibi değilim, bilgi sahibi olan birisi yazarsa daha iyi olur. Piyasada yeni bir firma.

PSU patlamaz bu günlerde ama 1 elektrik kesintisi vs. gibi sebeplerle tüm sistemi bozabilir kalitesiz PSU'lar ve Rampage gibi markaların PSU'su kalitesizdir bu forumdada bu marka PSU'ları önermek yasak diye biliyorum sistem alınabilir ama mutlaka eline geçen ilk fırsatta PSU değişimi gerektirir.

Halen B450 anakart satıyorlar üzücü gerçekten.

En çıplak modellerini koymaları daha da üzücü. Zaten B450'ler 2018'de piyasaya çıktı, 2020'deki sistemlere bile S2H gibi VRM soğutucusu olan model koyuyorlardı da 2023'e girilirken M-H gibi alev atan modelleri koymak hepten ölücülük.

En çıplak modellerini koymaları daha da üzücü. Zaten B450'ler 2018'de piyasaya çıktı, 2020'deki sistemlere bile S2H gibi VRM soğutucusu olan model koyuyorlardı da 2023'e girilirken M-H gibi alev atan modelleri koymak hepten ölücülük.
Adamlar ellerindeki stokları bitiriyor. Fiyat güzel bence. Değer.

Geri
Yukarı