Elektronik Vok newyear - 3060 ve 5600 sistem 12999TL

OnurKelees

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 3500U, Radeon Vega 8, 16 GB Ram
Sistem linki saat 19.00'da paylaşılacak, 13K bütçesi olanlar kaçırmasın. Bu fiyata bu ekran kartı ile böyle güçlü işlemci almak çok iyi. Kasa daha iyi olabilirdi.
Sistem özellikleri:
Gigabyte RTX 3060 EAGLE OC 12 GB Ekran Kartı
Ryzen 5 5600 İşlemci
B450M-H Anakart
Goodram 8x2 16 GB 3200MHz Ram
Goodram 512 GB M.2 SSD
RAMPAGE ZUKO 600W 80 Plus Kasa

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
PSU ve kasa tırt. Ekran kartı da yanlış hatırlamıyorsam ısınıyordu. Anakart da eskisi artık.

Ekran kartı ve işlemci parasına sistem. Diğer parçaların iyi olmasını beklemek doğru olmaz. Bu bütçede iyi Ama ileride sorun yaşarsanız parça değişimi yapma imkanınız olacak mı onu da değerlendirin derim.

Hayatında kaç kere PSU patlamasına şahit oldun?
Sistemde kullanılan PSU 12V kanalından yani tek kanaldan 552W verebilecek bir PSU, bu sisteme hayli hayli yeter.
Almayı düşünüyorum fakat PSU korkutuyor
Sizce PSU değişmeden alınır mı?
Alın hocam, hayırlı olsun. Fiyat uygun ama ben Goodram hakkında bilgi sahibi değilim, bilgi sahibi olan birisi yazarsa daha iyi olur. Piyasada yeni bir firma.

Hayatında kaç kere PSU patlamasına şahit oldun?
Sistemde kullanılan PSU 12V kanalından yani tek kanaldan 552W verebilecek bir PSU, bu sisteme hayli hayli yeter.
Patlamaktan kastım elinde kalması, çalışmaması/sorun olmasıydı. 2. mesajda durumu açıkladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı