Volkan internet kafeye gidilir mi?

Daha fazla  
Önceden vizyon internet kafeye bir inceleme yapmıştım. Şimdi de sırada bu kafe var öncelikle internet kafe için şu ata çarşı yazan yerden girip 1 kat çıkmanız gerek ben bulana kadar canım çıktı sizın çıkmasın [: benim dikkatimi çeken şey aynı kişiye ait olucak şekilde playstation salonları var. üstelik ps5 bile var. yani aynı konumda 2 farklı.
hizmet.

kısaca fiyatlar şöyle.
Bilgisayarlar 12TL[üyerer 10]
PS4 4 kişilik 25TL.
PS5 2 kişilik 35 TL.
Kantin:
Bütün atıştırmalıklara 1 TL kar payı bulunuyor[
su 3 lira değil 4 lira hesabı]

Ayrıca internet Cafe'de LoL Cafe desteği de bulunuyor.

LoL Cafe: League of Legends oyununda hesabınıza internet kafeden giriş yaparsanız bütün şampiyonlar açılır ve bütün şampiyonlara 1 adet kostum eklenir.

Şu anda VIP bilgisayarlar bulunumuyor fakat yakın zamanda ekleneceğini söyledi kafenin sahibi.

İnternet normal internet kafelere göre daha az download bulunuyor upload standart.
Ve bilgisayarlar fiyatına göre fiyat performans. Bütün bilgisayarlar aynı.

PlayStation tarafında PS4 2K ekranlara sahipken PS 5 4K dev ekranlara sahip koltukları da rahat.

Donanımlar şu şekilde:
  • Ekran kartı: GTX 1060/1660
  • İşlemci: i5-9400F
  • RAM: 3200 MHz 16 GB RAM.
  • Klavye: Gamepower Calypso.
  • Fare: Bloody v9C.
  • Kulaklık: James Donkey 712.
  • Monitör: AOC 165 Hz 1ms Gaming monitör 27 inch.
  • Koltuk: Klasik internet kafe koltuğu.
  • PS5: 4K dev ekran.
  • PS4:2k ekran.

Beni şaşırtan şey kulaklık dışında ekipmanlar gayet iyi 165 Hz monitör mekanik klavye. 12 TL'ye kıyasla gayet iyi hele üye olursanız parasına sonuna kadar değer.
Tabii ekipmanlardan arttırıp koltuklardan kısmışlar. Koltuklar klasik normal kafe koltuğu. Tabii gene rahat ama mesela vizyon internet kafede 10TL'lik bilgisayarlarda bile oyuncu koltuğu vardı. Ama tabii monitör klavye gibi etkenler daha önemli.

PS 5'te oyun oynamak çok eğlenceli hele dev ekranda. Fakat işte keyif le para doğru orantılı.

Bir ayrı nokta. Ağır küfür ediyorsanız oyun oynarken bu kafeye kesinlikle gelmeyin en az 5 dk böyle küfür ederseniz direk kovulyorsunuz yani ağır küfür edenler bu kafede olmadığı için çok rahatsız olmuyorsunuz. Gözümün önünde attı adam çocuğu oradan biliyorum [::

FPS değerleri olarak Valorant her şeyi fulleyin 144 altına düşmüyor lotusta bile[lotus en çok fps düşüren map]
GTA 5 high grafikler 60 FPS akıtıyor ama eğer böyle 60 FPS oyun oynayacaksanız ayarlardan Hz düşürün çok yırtılma oluyor.

Yani kısacası:
Ekipmanlar çok iyi.

Bilgisayarlar arşivindeki bütün oyunları açıyor.

Aynı yerde PS4 ve PS5 oynayabiliyorsunuz.

Küfür edenler direk şutlanıyor.

LoL Cafe desteği.

Güzel bir üye sistemi.

Eksilerse.

Oyun koltuğu yok.

İnternet hızı yavaş.

Kulaklık giriş seviyesi.

PS salonundaki bazı koltuklar gıcırdama yapıyor.

Kantin fiyatları diğer kafelere göre pahalı.
Ve bu kadar benim puanım...

8/10
bence gidilmeli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman hocam bizim kafeye denk gelme vallahi rezil edersin beni. :D

Vallahi hocam tek tek geziyorum size denk gelmem inşallah diyeyim ne diyeyim o zaman [:

"Küfür edenler direk şutlanıyor" cümlesi bana hiç gerçekçi gelmedi. İnternet kafecinin çocuğu da dahil mi?
hocam sahibinin bi kızı var ona biraz toleranslı davranıyor ama onun dışında uyarıyor 2. ye affetmiyor hatta google yorumlarına bakın bazıları küfürden kovulmuş

Cidden ilk defa duyuyorum küfürden kovulanı.

Hocam direk link atayım bir dakika.
Google yorumlarına bakın 1 yıldızlı olarak filtreleyin yarısı 4 yıl önce. Sistemler eski diye şikayet edenler. Yarısıda mekan sahibi çok gergin direk bağırıyor diyenler.

Google yorumlarına bakın 1 yıldızlı olarak filtreleyin yarısı 4 yıl önce. Sistemler eski diye şikayet edenler. Yarısıda mekan sahibi çok gergin direk bağırıyor diyenler.

Hocam volkran yazmışım kusura bakmayın ]:

Hocam volkran yazmışım kusura bakmayın ]:

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-06_001931160.png
    resim_2023-02-06_001931160.png
    133,4 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı