İnternet Kafeye Parça Nasıl Satılır?

taganc0

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: i3 5005
GPU: GeForce 920M
RAM: 4 GB 1600 MHz
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar, ben yaklaşık 7-8 gün önce bir kulaklık aldım ve pek memnun kalmadım. Şimdi ise yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Aranızda hiç bu şekilde internet kafe vs. bir yere ekipman satan falan oldu mu? Yardımcı olursanız sevinirim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir şeyi internet kafeye satmayı çok istiyorsan, git, bunu almak ister misiniz diye sor, onlar gereken cevabı verirler zaten. Yakında nasıl nefes alırım diye konu açarlarsa şaşmam.

Herhangi bir şeyi internet kafeye satmayı çok istiyorsan, git, bunu almak ister misiniz diye sor, onlar gereken cevabı verirler zaten. Yakında nasıl nefes alırım diye konu açarlarsa şaşmam.
hocam zaten yarın gidip sorucam sadece fikrinizi almak istedim

Ben bir süre arkadaşımın internet kafesini işletmiştim. Birkaç böyle ürün satan olmuştu. Ama ölü fiyat vermiştim. Bunu da gelen kişilere belirttim kabul ettiler. Çünkü bir tanesinin sattığı ürünün sıfırı o zamanlar 700 liralık bir klavyeydi. Ben bunu işyerimde kullanamam. 300 Liraya bırakırsan alırım. İşine gelirse, ha senden alınca da 550'den ilana tekrar koyarım. İster bırak git, ister sen ilana koy sat dedim. Sonuçta ben emanetçi değilim. Çocukta kabul etti bırakıp gitti. Yani o internet kafeciler de sana aynısını yapacaklar. Piyasanın altında ölü bir fiyat verecekki. Piyasa değerine satıp para kazansın adam.
Eğer nakite ihtiyacın varsa deneyebilirsin. Acelen yok ise Letgo'dan koy piyasasında sat.

Geri
Yukarı