Volkswagen mi Toyota mı?

Corolla 'nın yeni kasasında dediğiniz gibi bağımsız süspansiyona yer verilmiş ancak bir önceki kasada torsiyon bulunuyor, sarı sitede ise bu bütçede boyasız-değişensiz corolla bulmak çok zor, hele piyasa geri geldi, gelmeden önce hiç bulamazdınız. Yani vermiş olduğum bilgi yanlış değil. Zaten yeni kasada turbo motor seçenekleri de var, ben atmosferik motorlu eski kasayı kastettim. Yeni kasası hakkında çok bilgim yok.
Bu tarz Vısıon paketler bulunabilir Dreamde buralara düşmüştü ama az biraz topladı piyasa. Arkadaş soru kısmında 2019-20 yazdığı için size yanlış bilgilendirme dedim yoksa evet eskileri torsiyon. Bir de Corollaların hiç birinde turbo mevcut değil sadece HB de 1.2Turbo 116 CVT var.

Bu tarz Vısıon paketler bulunabilir Dreamde buralara düşmüştü ama az biraz topladı piyasa. Arkadaş soru kısmında 2019-20 yazdığı için size yanlış bilgilendirme dedim yoksa evet eskileri torsiyon. Bir de Corolla'ların hiçbirinde Turbo mevcut değil sadece HB de 1.2Turbo 116 CVT var.

Corolla'lar yaşlı arabası olduğu için pek ilgimi çekmiyor, doğrudur. Araçların hasar-boya durumunu da göz önünde bulunduruyor ve hasar geçmişi olan araçları tercih etmemeye çalışıyorum. Aslında ufak bir kaza olsa problem olmaz ama onarılmadan önceki halini bilmediğimiz için hasarın derinliği hiçbir zaman tam olarak bilemiyoruz. Eski bir araç olsa neyse dersin de yeni model araçlarda bence boya, macun, değişen hep soru işareti.

Yeni konular

Geri
Yukarı