Voppo argus Pro alınır mı?

Kullanmadım ama bir çok elektronik sigara kullandım hepsinde aynı mevzu. Bir süre sonra pil ölmeye başlayınca dumanı yine aynı veriyor ama tadı çok az gelmeye başlıyor kısa sürede pili bitiyor yarım günü çıkarmayacak şekilde. Ondan sonra sıkılıyorsun cihazdan pili keşke değişse diyorsun çöpe atasın geliyor çok para verdiğin için atamıyorsun. İçini söküp pili değiştireyim diyorsun piyasada pil bulamıyorsun. Öyle işte. Argus Pro ile Drag X hemen hemen aynı cihazlar zaten birinin ekstra özelliği pil değişmesi. Yani ömürlük gibi bir şey cihazın elektronik kısmında bir sıkıntı çıkmazsa uzun yıllar götürür sizi Drag X.

Kullanmadım ama birçok elektronik sigara kullandım hepsinde aynı mevzu. Bir süre sonra pil ölmeye başlayınca dumanı yine aynı veriyor ama tadı çok az gelmeye başlıyor kısa sürede pili bitiyor yarım günü çıkarmayacak şekilde. Ondan sonra sıkılıyorsun cihazdan pili keşke değişse diyorsun çöpe atasın geliyor çok para verdiğin için atamıyorsun. İçini söküp pili değiştireyim diyorsun piyasada pil bulamıyorsun. Öyle işte. argus Pro ile drag X hemen hemen aynı cihazlar zaten birinin ekstra özelliği pil değişmesi. Yani ömürlük gibi bir şey cihazın elektronik kısmında bir sıkıntı çıkmazsa uzun yıllar götürür sizi drag X.

Ben Kıbrıs'ta yasiom burada şu an nord 5 argus Pro argus X veya tek kullanimlik baslikli elektronik sigaralar var drag X falan yok yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı