Votka ne ile birlikte içilir?

Yani bilmiyorum ama bence ayıp votkaya. Votka bile bana göre en fazla meyvelerle karıştırılır.
Onu bırakın viskiyi neler neler ile karıştırıyorlar vallahi çöpe dök daha iyi güzelim viskinin içine enerji içeceği kola ıvır zıvır döküyorlar. Viski viskiyken güzel.

Viski öyle tabii ki hocam bende ona karşıyım fakat eskiden bira ve şarap satılan bir mekanda garsonluk yapıyordum birayı suyla karıştırıp içen bile vardı.

Yani bana şunu açıkla bir insan neden hangi gerekçe ve sebep ile biraya su katar?

Benim anlamadığım da senin gibileri neden başkalarının ağız tadına - veya keyfine karışır? Sana ne be güzel kardeşim belki adamın biraya su katarak içmesi hoşuna gidiyordur? Yok ona ayıp olur buna ayıp olur. Sen kendi ağız tadına ve keyfine bak. Başkalarına değil

Benim anlamadığım da senin gibileri neden başkalarının ağız tadına - veya keyfine karışır? Sana ne be güzel kardeşim belki adamın biraya su katarak içmesi hoşuna gidiyordur? Yok ona ayıp olur buna ayıp olur. Sen kendi ağız tadına ve keyfine bak. Başkalarına değil
Kebabı çikolataya batırmaktan farkı yok çünkü. Gerçi şimdi sen belki kebabı çikolatalı seviyordurda diyebilirsin bir şey diyemem bende buna neyse kişisel tercih diyelim o zaman.

İstediğin her şeye karıştırabilirsin bence, biraz daha yoğun aromalı içecekler olursa daha güzel olur gibi. Bana kalırsa 30-35 ml votka üstüne bardağı tamamlayacak kadar Sprite/Schwepps lime koyardım ama tamamen size kalmış bence oradaki tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı