Vozol 12000 doldurulur mu?

Mr.Tulpar

Centipat
Yer
Phoenix
Daha fazla  
Meslek
Youtuber/Editör/Oyun haber yazarı
Vozol 12000 çekim ürünüm var daha bitmedi bayağı da gider gibi ama bittikten sonra yeniden doldurulur mu? Doldurulsa da tadı aynı kalır mı? Bitince yeni Vozol 12000 almak istemiyorum fiyatı çok pahalı onun yerine doldurmak istiyorum. Sizce iyi bir karar mı?

benim arkadaşlarımın çoğu kullanıyor, doldurursun fakat pamuğu yanarsa dolduramazsın çöp olur. pamuğu yakmamak için fazla sık içmemen lazım bide aşırı fazla çekmemen lazım ama gidip 6 7 kere doldurmayı bekleme 2 3 kere doldurabilirsin max

Benim arkadaşlarımın çoğu kullanıyor, doldurursun fakat pamuğu yanarsa dolduramazsın çöp olur. Pamuğu yakmamak için fazla sık içmemen lazım bir de aşırı fazla çekmemen lazım ama gidip 6 7 kere doldurmayı bekleme 2 3 kere doldurabilirsin Max.

Tadında bir şey fark ediyor mu peki?

Vozol 12000 çekim ürünüm var daha bitmedi bayağı da gider gibi ama bittikten sonra yeniden doldurulur mu? Doldurulsa da tadı aynı kalır mı? Bitince yeni Vozol 12000 almak istemiyorum fiyatı çok pahalı onun yerine doldurmak istiyorum. Sizce iyi bir karar mı?
Dolduruluyor ve basit. Ancak tadı aynı olmuyor. Çok azalıyor. 12000'in likit kapasitesi 6bin ile eşit gibi bir şey bu arada. 12bin hikaye yani satış stratejisi.

Doldurulur ama tavsiye etmem hocam, aynı tadı alamayacaksınız. Ve kullan at cihazlar hocam bunlar doldurulmasını tavsiye etmem.

Geri
Yukarı