Vozol 6000 aroması bir süre sonra hafifliyor

Hocam üstteki arkadaş satıyor o yardımcı olabilir.

250 TL hatta 240 saydı 😀

Açık söylemek gelirse sahte olduğunu düşünüyorum şu an veya çok ucuz iken almış ve onda bayağı kalmıştır ürün bence. Çünkü ben eminönü Mercan'da olduğum halde çok az bir kar ile 400 liraya SATA biliyorum toptan 375'e anca kurtarıyor ve tabii orijinal senin aldığın arkadaşın da günahını asla almak istemem ama, şu da olabilir ben her zaman satıp yenisin aldığım için zamlar beni direkt etkiliyor çünkü bütün ülkeye nargile ve tütün mamulleri buradan dağılıyor zaten belki arkadaş eskiden almıştır hele mahalle arasında ise.

Kendim satıyorum diyorum nerden bula bilirim diyorsun muhterem 😂 😂
Doğru diyorsun internetten satıyor musun bilemedim ondan direkt sorayım dedim 😂 Forumda yasak değilse instagram sayfan falan varsa oradan ulaşmak isterim hocam. Özel mesaj atacaktım da yok galiba öyle bir özellik.

Doğru diyorsun internetten satıyor musun bilemedim ondan direkt sorayım dedim 😂 Forumda yasak değilse instagram sayfan falan varsa oradan ulaşmak isterim hocam. Özel mesaj atacaktım da yok galiba öyle bir özellik.
Kanka sayfamız yok toptancı olduğumuz için tek satış ile inan uğraşacak zaman olmuyor ama mail ilete bilirim sanırım sorun olmaz . [email protected] . Burdan yaza bilirsin .

Dosya Ekleri

• IMG-20230106-WA0010(1).jpg
    IMG-20230106-WA0010(1).jpg
    273,3 KB · Görüntüleme: 151
Açık söylemek gelirse sahte olduğunu düşünüyorum şu an veya çok ucuz iken almış ve onda bayağı kalmıştır ürün bence. Çünkü ben eminönü Mercan'da olduğum halde çok az bir kar ile 400 liraya SATA biliyorum toptan 375'e anca kurtarıyor ve tabii orijinal senin aldığın arkadaşın da günahını asla almak istemem ama, şu da olabilir ben her zaman satıp yenisin aldığım için zamlar beni direkt etkiliyor çünkü bütün ülkeye nargile ve tütün mamulleri buradan dağılıyor zaten belki arkadaş eskiden almıştır hele mahalle arasında ise.
Bilmiyorum kuzenimin hep aldığı yer. Tek bir yer farklı 3-4 satıcı var hocam zaten ben gittiğimde son 1 tane kalmıştı baya satmış. Orijinallik konusunda bir şey diyemem hep aldıkları yer yani, sahte herhangi bir şey olur mu ?

Bilmiyorum kuzenimin hep aldığı yer. Tek bir yer farklı 3-4 satıcı var hocam zaten ben gittiğimde son 1 tane kalmıştı bayağı satmış. Orijinallik konusunda bir şey diyemem hep aldıkları yer yani sahte olsa herhangi bir şey olur mu?

İnternette gördüğün Çin'lilerin birkaç fırt çekip paketlediği ürünlerden biri olabilir örneğin 😂. Şaka bir yana son 1 adet klamışsa zaten adamda bayağıdır durduğu için ucuza vere bilmiştir belki de kimsenin günahını almak istemem umarım öyle değildir ama cidden kansız insan çok piyasada sahte ürün bayağı var. Orijinalleri yurt dışından geldiği için Türkiye'de üretip ucuza satıyor bazıları. Dediğim gibi senin aldığını bilemem günahını alamam.

Sağ olasın kral buradan iletişime geçeceğim direkt o zaman çok iyi oldu 👍

Tamam hocam sorun yok normalde tekli satmıyorum ama forumdan arkadaşlar oldu mu yardımcı olmaya çalışıyorum. Aklına gele bilecek bütün aromalar var zaten fotoğrafta gördüğün gibi en sevilen IceCream-Strawberry ama damak tadına göre değişir .

İnternette gördüğün Çin'lilerin birkaç fırt çekip paketlediği ürünlerden biri olabilir örneğin 😂. Şaka bir yana son 1 adet klamışsa zaten adamda bayağıdır durduğu için ucuza vere bilmiştir belki de kimsenin günahını almak istemem umarım öyle değildir ama cidden kansız insan çok piyasada sahte ürün bayağı var. Orijinalleri yurt dışından geldiği için Türkiye'de üretip ucuza satıyor bazıları. Dediğim gibi senin aldığını bilemem günahını alamam.
Büyük ihtimalle elindekiler son ürünlerdi o yüzden ucuza vermiş olabilir. Peki hocam diyelim sahte herhangi bir şey olur mu ?

Büyük ihtimalle elindekiler son ürünlerdi o yüzden ucuza vermiş olabilir. Peki hocam diyelim sahte herhangi bir şey olur mu ?
Şunu söyliyim pilleri dandik olduğu için çok akım vere bilir , sahte veya ucuz likit ile doldurulmuş ola bilir ve söylemek istemediğim bir çok şey ola bilir . Sen aldığında jelatini var mıydı ? Gerçi jelatinin sahtesini bile üretiyorlar 😂

Şunu söyliyim pilleri dandik olduğu için çok akım vere bilir , sahte veya ucuz likit ile doldurulmuş ola bilir ve söylemek istemediğim bir çok şey ola bilir . Sen aldığında jelatini var mıydı ? Gerçi jelatinin sahtesini bile üretiyorlar 😂
Kutusunda ya sizin attığınız fotoların aynısı

Kutusunda ya sizin attığınız fotoların aynısı
Evet jelatin vardi

Kutusunda ya sizin attığınız fotoların aynısı.

Evet jelatin vardi.

Dediğim gibi onlarında sahtesini yapıyorlar fakat umarım öyle değildir. Daha önce Puff'ta satıyordum onların bile sahtesi ile arkadaşlar ile yan yana getirip bakıyorduk utanmasalar sahtenin jelatinini daha iyi yapacaklar 😂. Fakat tabii tada gelince anlaşılır işin piri olan anlar zor biraz açıkçası anlamak. Tahtakale'de seyyarlar bile satıyor bazı insanlar da daha ucuz olduğunu görünce yam yam gibi 50-100 liradan kaçıp alıyorlar fakat dediğim gibi paranın bile geri döndüremeyecği sonuçlara yol aça biliyor.

Geri
Yukarı