Vozol Puff Bar nereden alınır?

Kardeşim valla telegrama girersen satıcılar tek tek alıcaksan 450-480 arası satar +10 adet alıcaksan 350-360 dan satarlar.
Ayrıca hiçkimsede orijinal mal yok boşuna inanma yok qr kodlu açılmamış falan sana bi video atiyim adamlar bunların paketlerini ithal getiriyor ürünleri içine koyup satıyorlar yani en ucuzunu da alsan en pahalısınıda alsan aynı likit içeriği aynı teller aynı pamuk çeşidi olucak içinde o yüzden ben orijinal satıyorum diye pahalı satanlara bakma boşuna. Telegramda dolu orijinal satıyorum diye 350 liraya satanlar o aldığın tekellerde bunlardan alıyor zaten. Eskiden polisler az ilgilenirken telegramdan 320 ye alıp tekellere 370 e veriyordum tanesini tabi adam +30 adet alıyor. Yani diyeceğim şunu orijinali zaten yok alabildiğin en ucuzunu al. Ekstra olarak bu likit doldurma işi tamamen saçmalık istersen buna elfliq in orijinal likitlerini doldur asla o aromayı vermez yani çöp olur yok 2-3 ay ömrü var yalan bunlar. Kaç yıldır kullanıyorum e-sigara ve puffun ticaretini yapıyorum max götüreceği 10klıkların 1 ay oda günde aşırı az kullanman lazım.

Kardeşim vallahi Telegram'a girersen satıcılar tek tek alacaksan 450-480 arası satar +10 adet alacaksan 350-360'dan satarlar.
Ayrıca hiçkimsede orijinal mal yok boşuna inanma yok QR kodlu açılmamış falan sana bir video atayım adamlar bunların paketlerini ithal getiriyor ürünleri içine koyup satıyorlar yani en ucuzunu da alsan en pahalısınıda alsan aynı likit içeriği aynı teller aynı pamuk çeşidi olacak içinde o yüzden ben orijinal satıyorum diye pahalı satanlara bakma boşuna. Telegram'da dolu orijinal satıyorum diye 350 liraya satanlar o aldığın tekellerde bunlardan alıyor zaten. Eskiden polisler az ilgilenirken Telegram'dan 320'ye alıp tekellere 370'e veriyordum tanesini tabii adam +30 adet alıyor. Yani diyeceğim şunu orijinali zaten yok alabildiğin en ucuzunu al. Ekstra olarak bu likit doldurma işi tamamen saçmalık istersen buna elfliq in orijinal likitlerini doldur asla o aromayı vermez yani çöp olur yok 2-3 ay ömrü var yalan bunlar. Kaç yıldır kullanıyorum e-sigara ve puffun ticaretini yapıyorum Max götüreceği 10klıkların 1 ay oda günde aşırı az kullanman lazım.

Hocam arkadaş 3 aydır kullanıyor ama doldurup neden yalan? 550TL'ye bulabildim en ucuz. Bildiğiniz sayfa vs. var mı?

Hocam arkadaş 3 aydır kullanıyor ama doldurup neden yalan? 550TL'ye bulabildim en ucuz. Bildiğiniz sayfa vs. var mı?
İsterse 10 defa doldursun aynı tadı alamaz sadece elinde hava atmak için gezdirir dolaştırır. O içindeki teli onun likitine özel yapilmış sen ona başka likit koyarsan tel kararma yapar. Telegrama girip araştirirsan bulursun tedarikcileri reklam olmasin burada

İsterse 10 defa doldursun aynı tadı alamaz sadece elinde hava atmak için gezdirir dolaştırır. O içindeki teli onun likitine özel yapilmış sen ona başka likit koyarsan tel kararma yapar. Telegrama girip araştirirsan bulursun tedarikcileri reklam olmasin burada
Nasıl araştırma yapılıyor hocam bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İsim ver direkt ya sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
Hocam orijinal olanlar daha pahalı daha yeni yeni bizde Vozol satmaya başladık. Çakmasıda uzun süre kullanılabilir likit doldurulup ama orijinal kadar uzun ömürlü olmaz. Alacağınız kişi size bize şu kadara falan geliyor 670'e alıp 700'e satıyoruz derler. Tamamen yalan en fazla 400 gibi bir fiyata geliyor en ucuzunu almakta fayda var.
Biz 540'a satıyoruz yeriniz yakınsa sizlere bir şey ayarlabilirim.
Kardeşim. Yasal olarak satışı mümkün mü? Devlet bir engel koymuş mu? Bu konuda araştırma yaptınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı