Vozol Puff hangi siteden sipariş edilmeli?

umutuzgun

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar güvenilir bir site verin bana, sahte ürünler satmayan bir site verin. Tekelden al falan demeyin, tekelden çok aldım ve hepsi sahte çıktı.

Vozol almayın hocam onun yerine başlangıç pod cihazlardan alın Vozol'larda efektör denilen bir madde var bu madde sigaradan farksız hatta daha zararlı desek yeridir öneri istersen vaporesso GTX GO 40 alabilirsin.

Vozol almayın hocam onun yerine başlangıç pod cihazlardan alın Vozol'larda efektör denilen bir madde var bu madde sigaradan farksız hatta daha zararlı desek yeridir öneri istersen vaporesso GTX GO 40 alabilirsin.

Dostum Vozol alacağım. Sadece %100 orijinal satan bir site istedim normal e sigaraları sevmiyorum pufflar daha güzel bence.

Dostum Vozol alacağım. Sadece %100 orijinal satan bir site istedim normal e sigaraları sevmiyorum pufflar daha güzel bence.
Çünkü likitin içinde efektör var normal e sigarada böyle bir şey yok. Buda zaten zararlı olan madde sigaradan bile. %100 orijinal satan bir yer yok. QR kod diyor herkes farklı kutuya koysa bitti iş.

Geri
Yukarı