VPN açınca internet hızlanıyor

berenmen1441

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. 2 haftadır bilgisayarımda internet sorunu devam ediyor. 2 hafta önce aniden bilgisayarda internet hızı düşüklüğü yaşadım ne yapsam düzelmiyor. Telefonumda ya da başka cihazlarda sorun yok ama bilgisayarda herhangi bir oyun yükleyemiyorum, sitelere çok yavaş bağlanıyor, Discord'dan durmadan düşüyorum, internet hızım çok dalgalanıyor ayrıca VPN açınca internetim düzeliyor. Bu sorun neden olabilir yardım edebilecek var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_136.png
    Screenshot_136.png
    61,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_135.png
    Screenshot_135.png
    327,8 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_134.png
    Screenshot_134.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 50
  • magee.png
    magee.png
    174,9 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2 haftadır bilgisayarımda internet sorunu devam ediyor. 2 hafta önce aniden bilgisayarda internet hızı düşüklüğü yaşadım ne yapsam düzelmiyor. Telefonumda ya da başka cihazlarda sorun yok ama bilgisayarda herhangi bir oyun yükleyemiyorum, sitelere çok yavaş bağlanıyor, Discord'dan durmadan düşüyorum, internet hızım çok dalgalanıyor ayrıca VPN açınca internetim düzeliyor. Bu sorun neden olabilir yardım edebilecek var mı?
Bana da oldu aynısı, millenicom müşterisiyim oradan arıza var mı diye çağırttım baktılar. Yoktu kablo yeniledim modem değiştim ( ekstra olarak değiştirdim zaten yavaştı diye ) oldu.

Şu an ethernet kablosuyla deniyorum sıkıntısız çalışıyor. Wireless bağlandığımda sıkıntı oluyor acaba laptopun alıcısında mı bir sıkıntı var

Yeni konular

Geri
Yukarı