VPN ile Origin Access Premier Satın Almak

Banka kartı olduğu için taksitlendirme yapılamadı. Ziraat konusunda da deneme yapacaktık ama arkadaşımız bu VPN işinin yasal olup olmadığı konusunda şüpheleri olduğu için almaktan vazgeçti. Bugün benim üyeliğimin 8. günü ve herhangi bir problem yok.
Dostum ne yasallığı ya :) Yasal olup olmayacak bir şey değil ki. Kredi kartı bilgilerimin çalınmasından korkuyorum dese neyse. İlla almak istiyorsa sanal kart oluşturup almak en güzeli.
Geçen sene Rusya üzerinden aldıgım access premier i sistem kredi kartından çekerek yine 4000 rubleye yenilemiş :D
Bir sene oldu mu o muhabbet ya.

Geçen sene Rusya üzerinden aldıgım access premier i sistem kredi kartından çekerek yine 4000 rubleye yenilemiş :D

Ben de bunu merak ediyordum, acaba Ukrayna üzerinden bağlı göstersem mi hesabı falan diye... Veya şu an girdiğim hesap Türkiye'den diye acaba buraya özgü para birimi ile mi çekmeye çalışacak, onu merak ediyordum.

Oynamaya gerek yok sanıyorum.

Kartın kesim tarihi farklı diye başka kart ekledim, inşallah ayarı bozmamışımdır :) Bakalım Pazar günü ne çekecek. Ya da riske atmamak adına otomatik yenilemeyi kapatıp, kendim mi yapsam diye düşünmeye başladım.
Dün itibariyle kartı değiştirmiş olmama rağmen herhangi bir sorun olmadı, 3999 Ruble ile yenilendi :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı