VPN ile Origin Access Premier Satın Almak

Teşekkür ederim. Bende söylediğiniz gibi Anthem oyununu alıcam. Ukrayna sitesinde İngilizce desteğide var olarak gözüküyor. Sanırım Servarlarda falanda bir problem olmaz. Birde sizde ki gibi Global olursa mükemmel olur :))

Rica ederim, bazı oyunlarda yalnızca Rusça var, sıkıntı ondan kaynaklı. Ukrayna da Rus hesabı gibi davranıyor, her şey Rusça oluyor falan filan...

Önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi aynı yöntemi yerse Global yapın tabi ki... VPN açıkken kapatın, Origin'i tekrar yenilemeye falan çalışın. Aklı karışacak, karışınca sağda solda bahsedilen yollarla cache dosyalarını silin ve normal (VPN'siz) bağlantınızla tekrar açın Origin'i. Çok büyük ihtimalle standart bi Avrupa hesabına dönecek.

Hocam ben iki ayrı hesaptan fifa 19 aldım denedim ama maalesef dili değişemedim ve iade talep ettim. İlki geldi ikincisi beklemede uğraşıyorum sil yükle bi türlü olmadı Türkçe. Cache dosyalarını da sildim, oyunu sil yükle de yaptım bana mısın demedi :) Siz şanslıymışsınız.

Hocam ben iki ayrı hesaptan fifa 19 aldım denedim ama maalesef dili değişemedim ve iade talep ettim. İlki geldi ikincisi beklemede uğraşıyorum sil yükle bi türlü olmadı Türkçe. Cache dosyalarını da sildim, oyunu sil yükle de yaptım bana mısın demedi :) Siz şanslıymışsınız.

Valla bilemedim, 19'u hiç açmadım 18 oynadım ama o Türkçe'ydi mesela, birinde olup diğerinde olmaması olmaz değil mi?

Biraz önce DH'de de başka bir konuda birisi yazmış, aynı şekilde alıp İngilizce'ye çevirdim oyunları diye. Acaba Türkçe ayarlamakta mı bir sıkıntı oldu bilemedim.

Valla bilemedim, 19'u hiç açmadım 18 oynadım ama o Türkçe'ydi mesela, birinde olup diğerinde olmaması olmaz değil mi?

Biraz önce DH'de de başka bir konuda birisi yazmış, aynı şekilde alıp İngilizce'ye çevirdim oyunları diye. Acaba Türkçe ayarlamakta mı bir sıkıntı oldu bilemedim.
18 de olup 19 da olmaması saçma olur evet. Niye yüklemediniz 19 daha iyi :) Fifa 19 da da İngilizce vardı zaten bende de sadece İngilizce ve Rusça. Zaten originde oyunun açıklama bölümünde de yazıyordu diller o ikisi diye. DH de İngilizceye çevirdim diyen kişinin oyunları belki de İngilizce dil seçeneği olan oyunlarda olabilir.

Hocam merhaba ben şimdi 127 TL battlefield 5 alsam rusya VPN üzerinden ingilizce ve rusca dil seçenekleri mevcut peki servere bağlanırken nereye bağlanıyor? global mi yoksa rusya mı bir de paypal ile almak zorunlu mu?

Oluyor ben 38 liraya fifa 19 aldım dün ama dillerde naptımsa Türkçe çıkmıyor. Yalnız iyi haber fifa 20 de Ukrayna için Türkçe dil seçeneği bulunuyor.

Oluyor ben 38 liraya fifa 19 aldım dün ama dillerde naptımsa Türkçe çıkmıyor. Yalnız iyi haber fifa 20 de Ukrayna için Türkçe dil seçeneği bulunuyor.
Bir yakınım yıllık premier access üyeliği aldı. Almasının başlıca sebebi fut 20 oynayacağı için EA access premier erken erişim avantajından faydalanmak. 2 gün önce aldı ve hesap banlanır mı diye endişeliyor. Malum futta çok zaman harcayacağı için pat diye banlanmasından korkuyor. Ne gibi durumlarda üyelik sonlandırılır yani banlanır ve satın alım işleminden kaç gün sonrasına kadar bu risk var?

Free VPN uygulamasını Chrome'a ekleyerek Ukrayna üzerinden 4000 ruble (353 TL) karşılığında 1 yıllık premier üyeliği edindim. Dil problemi yok. Türkiye'de hangi oyuna hangi dil desteği sunuluyorsa burada da aynı. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı