VPN ile Origin Access Premier Satın Almak

yuemti

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Chrome'da VPN programlarıyla Rusya ve Ukraynadan bağlandığımız zaman Originde Premier yıllık üyeliği 4000 Ruble'ye denk geliyor. O da 320 liraya tekabül ediyor. 126 tane oyun, yeni oyunların hepsi full ve en dolu sürümleri. Banlanma durumu ne olur bilmiyorum almayı da denemedim ama bir gıdıklamıyor değil.

Fikirleriniz nedir?

1533150930778.png

Valla oyunlar global sürümse bi şekilde bulunur biri, şifremi verip ordan aldırırım:) 320 lira baya baya uygun.

2016 da meksika üzerinden almıştım.Hiç bir sorun olmamıştı ama sanki önüne geçmek için ödeme seçeneklerinde kayıtlı kredi kartını görmüyor. Vpn i kapatıp satın alıma girince hemen görüyor.

Meksika için global diyorlardı. Rusya için oyunların sadece Rus VPN'leri ile oynanabileceği gibi şeyler dönüyor, netlik yok. hem de kartı kabul etmiyorsa zaten istesek de alamayız gibi.

Hayırlı olsun İngilizce de oluyordu sanki. Bakmıştım Originden dil seçenekleri genelde Rusça ve İngilizce yazıyordu. Bir de paypal yasaklanmamış mıydı? Ben mi çok uzak kaldım bu işlerden. Onu da VPN ile bağlanıp yüklediniz sanırım. Aslında adım adım yazsanız adımları bizlerde alabilirdik:) Multide sadece Rusya diye bir olay var mı yoksa tüm dünya mı? Bunu test edebildiniz mi?

EA ile uzun süre yazıştım.Ama fifa 18 dili değişmiyor sadece rusça. Fifa 19 da durum ne olur muamma.(asıl merak ettiğim o? star wars battle ground 2 ,Battelfield 1 bunlar Türkçe. Oyunları test ettim .Tek sıkıntı fifada gibi görünüyor.
Oyunları oynayabilmek için vpn'e gerek yok.
Paypal Türkiye de yasak ama vpn ile Amerika üzerinden bağlanıp ,uyduruk bir Amerika adresi ile hesap açabiliyorsunuz.Ama bu paypal kullanımı sadece dijital alımlarda kullanılabiliyor.(Amazon vb gibi sitelerde alışveriş için değil.)Ödemeyi yapmanızı sağlıyor.Fakat para iadesi konusunda sıkıntı var.Kartınıza para geri gelmez paypal hesabınızda kalır.

AnjellieTo be honest with you upon checking your account here the version of FIFA 18 that you purchase is in Russian which the Origin detected and there is no option to change that one.
AnjellieThe version of the game that you have will be detected by the Origin itself so uninstalling it won't change the main language for the game.
youHow can you help me?
AnjellieBut no worries at all I highly recommend to share it here on our Official forums for our Community Manager to check : https://answers.ea.com/t5/Answer-HQ-English/ct-p/AHQ-English we will gladly have this one as a feedback for you so our Studio will be aware and can take a look at this case further.
youfifa 19 will be russian?
AnjellieIf you purchase the game or the upcoming FIFA 18 version I highly advice to check the version which is available on your country first.

yukarıdaki konusma EA temsilcisinden bir alıntı.
Bu konu ile ilgili EA sitesinde Türkçeye çevrilmiş şöyle bir metin bulunmakta.

Oyunlarımızdan birini ilk yüklediğinizde, kullanmak istediğiniz dilin bir istemi olmalıdır. Yanlışlıkla yanlış olanı seçerseniz, bunu oyunun ayarlarında değiştirebilmelisiniz. Her oyunun ayarları farklı.
Bazı oyunlar da belirli dillere özgü farklı sürümlere sahiptir. Örneğin, FIFA'nın Rusça / Lehçe sürümü ve Rest of World sürümü vardır. Rusça / Lehçe alırsanız, sadece Rusça veya Lehçe olarak oynayabileceksiniz. Dünyanın geri kalan kısmı tüm dil seçeneklerine sahiptir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı