Çözüldü VPN kapalı iken YouTube çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Niendudex

Decapat
Daha fazla  
Hiçbir şey yokken bir anda YouTube yüklenmemeye başladı int alakalı dedim baktım int sorun yoktu bilgisayarımdan baktığımda aynı sorun VPN açıp denedim videolar çalışmaya başladı kapattığımda direk yüklenmemeye başladı. Sürekli VPN kullanmak istemiyorum. Bunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdilik yok. Malum kısıtlama var. Bizler de giremiyoruz. Düzelecektir.

Çözüm
Hiçbir şey yokken bir anda YouTube yüklenmemeye başladı int alakalı dedim baktım int sorun yoktu bilgisayarımdan baktığımda aynı sorun VPN açıp denedim videolar çalışmaya başladı kapattığımda direk yüklenmemeye başladı. Sürekli VPN kullanmak istemiyorum. Bunun çözümü var mı?

Sadece YouTube'da değil birçok platformda var. Nedeni bugün Taksim'de malum olay nedeniyle getirilen yayın yasağı, yasakla beraber sosyal medya platformlarına erişim kısıtlaması geldi.

Sadece YouTube'da değil birçok platformda var. Nedeni bugün Taksim'de patlama olayı nedeniyle getirilen yayın yasağı, yasakla beraber sosyal medya platformlarına erişim kısıtlaması geldi.

Benim aklımın almadığı şey ise şu deprem tatbikatı benim telefonuma ve birkaç tanıdığıma gelmedi ama sosyal medya kısıtlaması hemen anında yapıldı nasıl olacak bu?

Benim aklımın almadığı şey ise şu deprem tatbikatı benim telefonuma ve birkaç tanıdığıma gelmedi ama sosyal medya kısıtlaması hemen anında yapıldı nasıl olacak bu?
Bunun hakkında şöyle bir fikrim var. e-Devlet'e kayıtlı telefon numaralarına bildirim gönderildi galiba. Benim numaram, e-Devlet'ime kayıtlı. O numaraya bildirim geldi. 2. numarama gelmedi. Keza annemin de kayıtlı değildi. Ona da gelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı