VPN olmadan yasaklı sitelere erişiyorum

Bilgisayarcı biriyle konuştum bana dediki indirdiğin program yüzünden açılmış bütün siteler sen silsende kalmış şimdi onu bulman imkansız format atarsan normale gelir dedi ne diyorsunuz bu konuya.

Forumda bu konuyu yaşıyon çok kişi var hepsi indirmiş olamaz, şahsen bana mantıksız geliyor. İnternete bağlanan her cihazda olmuyor mu zaten bu olay hepsine mi indirmişsiniz yani.

Bilgisayarcı biriyle konuştum bana dediki indirdiğin program yüzünden açılmış bütün siteler sen silsende kalmış şimdi onu bulman imkansız format atarsan normale gelir dedi ne diyorsunuz bu konuya.

Bir de attığım resme bakar mısınız normal mi?

Attığınız fotoğraf, İstanbul da bulunan Vodafone'ye ait DNS sunucularını kullandığınızı gösteriyor yani Vodafone internet kullanıyor iseniz normal.

Forumda bu konuyu yaşıyon çok kişi var hepsi indirmiş olamaz, şahsen bana mantıksız geliyor. İnternete bağlanan her cihazda olmuyor mu zaten bu olay hepsine mi indirmişsiniz yani.

Attığınız fotoğraf, İstanbul da bulunan Vodafone'ye ait DNS sunucularını kullandığınızı gösteriyor yani Vodafone internet kullanıyor iseniz normal.
DNS imde zehir yok diyebiliriz o zaman

Sana minnettarım bu arada çok sağol be Senide stalkladım aşk acısı çekiyormuşsun red pill videoları öneriyorum :)

Az önce bir mühendis arkadaşla daha görüştüm de ağ ayarlarını sıfırlayıp format atarsan belki olabilir dedi daha denemedim ama belki seneler sonra bu yazıyı okuyan birileri çıkar belki yoluna ışık tutmuş olurum.

Arkadaşlar Vodafone Net tarayıcım artık yasaklı sitelere erişmiyor galiba hallettiler. Sizde kontrol edin.

Vallahi bende hep girebiliyorum. Önceden giremezdim de şimdi sadece Wi-Fi ile girebiliyorum. Mobil veri ile giremiyorum.

Arkadaşlar Vodafone Net tarayıcım artık yasaklı sitelere erişmiyor galiba hallettiler. Sizde kontrol edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
VPN kullanmaya gerek yok eğer girilemeyen sitelere girmek iste amacınız. DNS ayarlarına girip 1.1.1.1 - 1.0.0.1 yazıp baplanacaksınız ya da simple dnscrypt uygulamasını indirip kullanacaksınız. Bu dediğim programın da mantığı aynı aslında tek tıklama ile DNS ayarını değiştiriyor sadece. Bu zamana kadar hiç VPN kullanmadım tamamen para tuzağı.

Geri
Yukarı