VPN olmadan yasaklı sitelere erişiyorum

Hocam, fabrika ayarlarına döndürdüklerini söylemişsiniz büyük ihtimalle aynı modem olduğu için yine olacaktır. Başka yeni modem almanızda garanti olmaz çünkü sorun modemde değil de servis sağlayıcınız da ise boşa para vermiş olursunuz.
Anladım ne yapabilirim hiç bir yerde bu sıkıntının çözümünü göremedim

Hocam, fabrika ayarlarına döndürdüklerini söylemişsiniz büyük ihtimalle aynı modem olduğu için yine olacaktır. Başka yeni modem almanızda garanti olmaz çünkü sorun modemde değil de servis sağlayıcınız da ise boşa para vermiş olursunuz.
Dediğin harfiyen çıktı hocam az önce aradım müşteri hizmetlerini de. Başıma herhangi bir şey gelir mi?

Son düzenleme:
Anladım ne yapabilirim hiçbir yerde bu sıkıntının çözümünü göremedim.

Dediğin harfiyen çıktı hocam az önce aradım müşteri hizmetlerini de. Başıma herhangi bir şey gelir mi?

Hocam, gelir mi bilmiyorum ama olurda gelirse ISS inizi sorumlu tutabilirsiniz zaten başka sorumlu tutalacak kişi de yok böyle bir durumda.

4Chan'e girebilmek için tor indirdim VPN bağlayıp girdimde sonra sıkılıp sildim. Chrome ve başka cihazlardanda ve PC'deki diğer tarayıcıdan kontrol ettiğimde yasaklı sitelere erişim açıktı. Vodafone Net'i aradım güvenli interneti açtırdım fakat YouTube yorumları gözükmediği için geri açtırdım. Başka bir şey yapamıyorlarmış. Kaspersky ESET ve malvera taraması da yaptım ama hala 4chan giriliyor. Nasıl düzeltebilirim?

Yardim et seçilmiş olan.

Yeni konular

Geri
Yukarı