VPN Serverla İnternet Dağıtma

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Ben evimde ki interneti başka bir yerde de girilmesini istiyorum. İsteğim tamamen kendim için değildir. Köyde ki kuzenime hiç yoktan Facebook gibi sosyal ağlara girebilecek bir internet sağlamak.

Eskiden de araştırmıştım o zamanlar ücretsiz şekilde telefondan internetti ve hep VPN görüyordum.

Kuzenimin tableti var. Ben buradan bir server oluştursam o da bağlanabilir mi ? Birde VPN server oluşturma gibi şeyler var mı ? Yoksa ben VPN çok yanlış mı anlamışım.

@Recep Baltaş

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Son düzenleme:
Benim internete ihtiyacım olsa her türlü ücretsiz bulurum da kuzenim köyde oturuyor. Yoksa ben ona 2-3 wifi ayarlardım.

@Recep Baltaş abi aklımda ki sorunun cevabı sende biliyorum.

VPN'i çok yanlış anlamışsın. Ben salondaki modemden doğru düzgün faydalanamıyorken, sen köye internet dağıtacağım diyorsun. :D

VPN'i çok yanlış anlamışsın. Ben salondaki modemden doğru düzgün faydalanamıyorken, sen köye internet dağıtacağım diyorsun. :D

Bak normalde başkalarının açtığı servera bağlanıp kullanıyorum. Hatta Android de program filan da var. Benim istediğim kendi modemimden olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı