VPN servisleri güvenilir midir?

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Touch VPN kullanıyordum ancak artık sürekli bağlantı hatası olduğu için Okayfreedom diye bir VPN indirdim ve stabil hızlı bir şekilde kullanabiliyorum. Bilgisayarımda Norton Premium var ve herhangi bir virüs vs saptamadı ve sadece oynamam gereken bir oyunu oynarken kullanıyorum VPN'i. Sorum şu VPN kapattığımda falan girdiğim şifreler olsun vs. çalınma gibi bir şey söz konusu olabilir mi?

Oyun oynarken neden VPN kullanıyorsun ki? Proton VPN güvenli olmakla birlikte son 5 10 yılda güvenlik açısından VPN'ler çok gereksiz, erişim engelli siteler farklı tabii.

Oyun oynarken neden VPN kullanıyorsun ki? Proton VPN güvenli olmakla birlikte son 5 10 yılda güvenlik açısından VPN'ler çok gereksiz, erişim engelli siteler farklı tabii.

Oyun sadece Rus serveri üzerinden oynanabiliyor. Eu ya da başka ülkelerde kullanımı yasak. Diğer VPN'lerde ise Rus VPN hizmeti yok. Bir tek touch VPN'de vardı oda kafasına göre çalışıyor.

Su videoyu izlersen neyin ne oldugunu anlarsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Off bu elemanı hatırlıyorum, discord verilerimizi çalıyor deyip milleti korkutarak izlenme kasmaya çalışıyordu, buna ne kadar güvenilir bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı