VPN tehlikeli mi?

Ücretli ve güvenilir (Express VPN gibi) olanlardan sorun olmayabilir ama ücretsiz olanlar bilgilerinizi çalabilir.
Millet ne yapsın benim bilgilerimi? 😂
VPN kullanmayın.

Oha!

Peki önerebileceğiniz ücretsiz ama güvenli bir VPN yok mu?
Bunu daha önce de söylemiştim. Kimse iyi yaptığı bir şeyi bedavaya yapmaz. VPN sahiplerinin server kiralamak benzeri masrafları var. Siz para vermezseniz bunları nasıl karşılayacak? Sizin bilgilerinizi satarak. Ücretsiz ürünlerin %99'unda ürün sizsinizdir.

Bunu daha önce de söylemiştim. Kimse iyi yaptığı bir şeyi bedavaya yapmaz. VPN sahiplerinin server kiralamak benzeri masrafları var. Siz para vermezseniz bunları nasıl karşılayacak? Sizin bilgilerinizi satarak. Ücretsiz ürünlerin %99'unda ürün sizsinizdir.
Peki 20 milyondan fazla insanın bilgilerini ne yapacak bunlar? Banka hesabı felan açıp kredi çekip kendilerine 20 milyon tane yazlık mı alacak neyin açgözlülüğü bu?
Genel olarak telefonda UFO VPN kullanıyorum kullanan başka biri var mı forum da?

Peki 20 milyondan fazla insanın bilgilerini ne yapacak bunlar? Banka hesabı felan açıp kredi çekip kendilerine 20 milyon tane yazlık mı alacak neyin açgözlülüğü bu?
Genel olarak telefonda UFO VPN kullanıyorum kullanan başka biri var mı forum da?
Şirketlere satacaklar. Gmail hesabını, girdiğin yerlerde yaptığın şeyleri satacaklar. Mail hesabına spam mailler gelecek veya bilgilerini alan şirket senin önüne senin ilgini çekebilecek reklamlar çıkaracak. Bunlar sadece buz dağının görünen kısmı.
Ben ücretsiz VPN demiyorum yıllardır adı olan güvenilir VPN'ye para versin hiçbir şey olmaz.
Yanlış anlamışım. Güvenilir dediğimiz VPN'lerde %100 güvenilir değil fakat ücretsizden iyidir.

Reis sen hiç underground internet bilmiyorsun herhalde, bu sızıntılar hackerların eline düşünce internette satılıyor, işte 50x nordvpn account list, 50x ....... account list diye satılıyor.

Geri
Yukarı