VPN veya DNS ayarı yapmadan yasaklı sitelere giriliyor

Serdar1422

Femtopat
Daha fazla  
Herkese selamlar. VPN kullanmıyorum, DNS kullanmıyorum, modem arayüzünde de herhangi bir DNS kayıtlı değil, her şey otomatikte. Farklı cihazlardan da modemime bağlandığımda onlardan da girilebiliyor. Bu durum beni rahatsız ediyor, hiç normal değil, çözemedim. Daha önce başına gelip çözebilen oldu mu?

"Default Gateaway" ile modem arayüzüne girişini mi diyorsunuz? Zaten girebilirler, girmelerini istemiyorsanız şifre koyun.
Konuyu yanlış anladınız, ev internetimden her türlü +18 siteler dahil , yasak olan her siteye görebiliyorum . Ve VPN kullanmıyorum . Ben girmesin istiyorum kısaca.

Evet. Ne VPN kullanıyorum ne de DNS kayıtlı, 3 cihazdan da bu modeme bağlanınca girilebiliyor. Modem arayüzünde de herhangi bir elle DNS kayıtlı değil. Modemimin VPN özelliği de bulunmuyor.
Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun?

DNS leak test Extented test yapınca, Türkiye dışında bir konum görüyor musun?

Konuyu yanlış anladınız, ev internetimden her türlü +18 siteler dahil , yasak olan her siteye görebiliyorum . Ve VPN kullanmıyorum . Ben girmesin istiyorum kısaca.
Yetişkin içerikli siteleri engelleyen DNS adresleri var. Modemin paneline yazarsanız engellenir.

Yetişkin içerikli siteleri engelleyen DNS adresleri var. Modemin paneline yazarsanız engellenir.
Dostum ben bunu o dediğin yöntemle yapmak istemiyorum , o dediğin yöntem sadece benim cihazım için geçerli ayrıca. Ben bunu normaline çevirmek istiyorum, normal bir insan VPN yada DNS kullanmadan yasaklı bir siteye girmek istediğinde nasıl bakanlık engeli uyarısı alıyorsa benimde almam gerekli . modemi 3 kez resetledim , ip adresimde zaten dinamik , kapayıp açtıkça değişmesine rağmen bu sorun devam ediyor . HAYRETLER İÇİNDEYİM
Hangi internet sağlayıcısını kullanıyorsun?

DNS leak test Extented test yapınca, Türkiye dışında bir konum görüyor musun?
Türkiye

Dostum ben bunu o dediğin yöntemle yapmak istemiyorum , o dediğin yöntem sadece benim cihazım için geçerli ayrıca. Ben bunu normaline çevirmek istiyorum, normal bir insan VPN yada DNS kullanmadan yasaklı bir siteye girmek istediğinde nasıl bakanlık engeli uyarısı alıyorsa benimde almam gerekli . modemi 3 kez resetledim , ip adresimde zaten dinamik , kapayıp açtıkça değişmesine rağmen bu sorun devam ediyor . HAYRETLER İÇİNDEYİM

Türkiye
Başka yolu yok. Ayrıca modemin arayüzüne girersen her cihaz için geçerli.

Geri
Yukarı