VPRO V700S Alloy RGB Mekanik Klavye Alınır mı?

Sizce alnır mı?

• Evet, alınır.

Oy: 5 83,3%
  • Hayır, alınmaz.

Oy: 1 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    6

Crazys

Hectopat
Makaleler
2
Selamlar. İtopya'da bu klavyeyi gördüm. Diğer sitelerde ortalama 250 TL'ye satılıyor. Hem mekanik hem de RGB olması hoşuma gitti. Doğrusu 179 TL'ye daha iyisini bulabileceğimi düşünmüyorum. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Bir de aranızda kullanan veya bilgisi olan varsa birkaç soru sormak istiyorum:

-Klavyede Türkçe karakterler bulunuyor mu? (İ, Ç, Ğ, ö vs. )
-Tuşların büyüklüğü vs. nasıl?
-Bu paraya değer mi veya önerebileceğiniz başka klavye var mı? (Yalnız bu fiyat bandında hem RGB hem de mekanik olması gerek. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe karakterler var. Tuşlar aşırı büyük değil, küçük de değil. 179 TL'ye alınır.
Teşekkür ederim hocam. Sizden başka kimse cevap vermemiş. Bende zaten alma taraftarıydım ancak yine de insan şüpheye düşüyor. Sonuçta çok bilindik bir marka değil. Ama bu özelliklerde bu fiyata başka bulunmadığını da düşünürsek marka arka planda kalıyor. :)
Siparişi geçiyorum :D

Teşekkür ederim hocam. Sizden başka kimse cevap vermemiş. Bende zaten alma taraftarıydım ancak yine de insan şüpheye düşüyor. Sonuçta çok bilindik bir marka değil. Ama bu özelliklerde bu fiyata başka bulunmadığını da düşünürsek marka arka planda kalıyor. :)
Siparişi geçiyorum :D
Önemli değil, RGB ve mekanik olarak bu fiyata bu var. Ne kadar uzun süre gider bilemem.

bende alacağım ama bi 179 tl olanı var birde 215 tl lik olanı var pahalı olan rgb youtube dan videoları izledim birsürü modları var onlar rgb mi değilmi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı