VPS/VDS'ten oyun oynanır mı?

Wasee

Decapat
Arkadaşlar 32 GB RAM'a sahip bir VDS'm var bundan güzel oyunlar oynamak istiyorum. Fakat acayip fazla bir hassasiyet var. Mauseye üflediğimde kendi etrafında 3 tur atıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar 32 GB RAM'a sahip bir VDS'm var bundan güzel oyunlar oynamak istiyorum. Fakat acayip fazla bir hassasiyet var. Mauseye üflediğimde kendi etrafında 3 tur atıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Sanal makinenizde ekran kartı yoksa ne yazık ki directx desteği olmadığı için oyun oynayamazsınız.

upload neredeyse 1 oynayacağımı sanmıyorum - ayrıca tek kişi kullanıyorum makineyi - ekran kartlı gerekiyorsa illa tercih ederim ama bi çözümü varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim hassasiyet ayarlarını falan hepsini 0 a çektim
1603274619944.png

upload neredeyse 1 oynayacağımı sanmıyorum - ayrıca tek kişi kullanıyorum makineyi - ekran kartlı gerekiyorsa illa tercih ederim ama bi çözümü varsa söyleyebilirseniz çok sevinirim hassasiyet ayarlarını falan hepsini 0 a çektim
Görev yöneticisini açınca işlemci kısmında sanal makine seçeneği -evet- ise o makineyi kullanan birden fazla kişi vardır. Sadece sizin kullandığınızdan eminseniz hostinginiz ile görüşüp ESXi yerine direk sizin makinenize windows kursunlar.

Edit: Dxdiag sanal makine olduğunu söylüyor. Sanal makine üzerinden oyun oynamak sorun yaratır ve rdp bu işler için pek mantıklı değildir. Farklı yazılım ve işletim sistemi ile yapmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı