VR gözlük ile ETS 2 oynanabilir mi?

Phipse35

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar ETS 2 için bir direksiyon setim var. Fakat aracın kamerasını değiştirmek fare ile zor oluyor. Sürekli direksiyonu bırakıp fareye uzanmak oyun deneyimimi kalitesizleştiriyor. Sorum şu; VR gözlük ile oynayabilir miyim bu oyunu? Oynayabiliyorsam da hangi markaları önerirsiniz? Çok fazla bütçem yok fakat uygun bir şeyler önerebileceğinize eminim!

Ekran kartınızın destek sunmasına gerek yok, sadece 1 tane telefon için VR gözlük ve 1 tane jiroskop sensörü olan telefon yeterli oynayabilmek için, şu videoya göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartınızın destek sunmasına gerek yok, sadece 1 tane telefon için VR gözlük ve 1 tane jiroskop sensörü olan telefon yeterli oynayabilmek için, şu videoya göz atın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam videoyu izledim teşekkür ederim yardımınız için. Fakat jiroskop sensörü ne oluyor bilmiyorum. İphone 7 kullanıyorum var mıdır benim telefonumda o sensörden?

Yeni konular

Geri
Yukarı