Çözüldü VR Videoları nasıl birleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etol4040

Hectopat
Vr karton bu arada.
Neyse elimde VR video var, 2 görüntü var. YouTube'da yayınlayacağım. Ama 2 görüntüden kim ne anlar (izleyenler) 1 görüntü lazım bana.
Umarım anladınız.

Çözüm
Şu konuya bakabilirsiniz. VR görüntüyü çevirmek isteyen bir başkası daha varmış. Konuda paylaşılan linkte de nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Konuyu tam olarak anlayamadım, VR videosunu tek ekran haline mi getirmek istiyorsunuz? Bunun dışında 2 görüntüden ne anlar yazdığınız yer için tavsiyem, başlığa VR Video vs. benzer başlıklar eklemeniz yönünde(Diğer VR videolarına bakıp başlıklardan esinlenebilirsiniz), tam anlayamadım dediğim gibi, oy yeri niye var? Daha açık bir şekilde anlatabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyordum anlayamadığını neyse ben VR oyunları gösterilen elimde 360 görüntü yok yani birinin videoyu izlemek için VR gözlüğü olması gerekmez ve görüntüyü normal yapmaktan bahsediyorum.
Oy yeri... Öylesine yani... Ne desem. Bence fiyat açısından VR box iyi karton 60 lira tuttu 40 lirası kalitesiz mercek ama kartonu deneyimledim diğerlerine yorum yapamam en gerçekçi olanı HTC olsa bile. Ve onların fiyatı tuzlu ama altın tuzlu yok elmas tuzlu 😀
Öne çıkara elim çarptı...

Son düzenleme:
maxresdefault.jpg

Arkadaş bu görüntüyü nasıl tek bir görüntü olarak yapacağını soruyor.

Yani demek istiyorum ki VR görüntüler ikidir bende onu bir yapmak istiyorum herkes izleyebilsin diye yoksa 360 olmayan 2 görüntülü video ayrımcılık gibi bir şey VR gözlüğü olanlar tek izlemesin.
Anlatabildim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı