Çözüldü VR Videoları nasıl birleştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etol4040

Hectopat
Vr karton bu arada.
Neyse elimde VR video var, 2 görüntü var. YouTube'da yayınlayacağım. Ama 2 görüntüden kim ne anlar (izleyenler) 1 görüntü lazım bana.
Umarım anladınız.

Çözüm
Şu konuya bakabilirsiniz. VR görüntüyü çevirmek isteyen bir başkası daha varmış. Konuda paylaşılan linkte de nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Bak, sen şimdi VR oyun veya video açıyorsun tamam mı sonra iki görüntü görüyorsun diyorsun ki "ben bunu oyun kanalında yayınlayamam" sonra başlıyorsun araştırmaya benim konudaki hikayem. VR görüntüyü normal görüntüye çevirmek istiyorum ve oyun kanalında yayınlayacağım.
Bu arada mesajını okurken mesaja göre seslendirme yaparım senin seslendirmen ses perdesi yüksek ve burnu kapalı biri gibi(bunu niye yazdım?)

Kaydettim ama fotoğrafı bu herkes yanlış anlıyor:

Antik kentleri sanal gerçeklikle yeniden kuran Lithodomos VR, 680 bin dolar tohum yatırım aldı - Webrazzi

Buna benzer bir şey mobilden gönderebilsem.
Fotoğraf derken video içinden aldığım fotoğraf 1 video var.

sen düzgün konuşmak türkçeyi biz anlamak seni
Garanti veriyorum uyarı aldın veya hesabın kısıtlandı.
Videoyu bu haliyle istediğiniz hale dönüştürmeniz mümkün değil, bu kayıt işlemi esnasında ayarlanması gereken bir şey. Bunun nasıl yapılacağını da ne yazık ki ben bilmiyorum.

Kayıt esnasında bir şey olsa ben görüntüyü düzgün göremem PC vr değilki.
Şöyle sanki 3D film gibi bir görüntü ama formatı MP4 onu 2D yani tek görüntüye çevirmek istiyorum.

Şu konuya bakabilirsiniz. VR görüntüyü çevirmek isteyen bir başkası daha varmış. Konuda paylaşılan linkte de nasıl yapıldığı anlatılıyor.

Çözüm

Aynı kişi 😀😀😀.

O konu da benim ve çözdüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı