VS Code çalışmıyor

TheDexuS

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı sıfırladım, sonra tekrar VS Code'u indirdiğim de güncelleme almıştı. Ve artık eskisi gibi çalışmıyor web için diyorum bu arada, hiçbir şey yapmama rağmen kendi kendine mobil uyumlu yapıyor, CSS adamakıllı çalışmaz hale geldi. Nasıl düzeltirim bunu gençler?

Bilgisayarımı sıfırladım, sonra tekrar VS Code'u indirdiğim de güncelleme almıştı. Ve artık eskisi gibi çalışmıyor web için diyorum bu arada, hiçbir şey yapmama rağmen kendi kendine mobil uyumlu yapıyor, CSS adamakıllı çalışmaz hale geldi. Nasıl düzeltirim bunu gençler?
Visual Studio Code for the Web buradan mı ? bahsediyorsunuz yoksa pc nize indirdiniz mi ? her ıkı durum da da accaunt ile giriş yapınız ve sekranizasyonu açınız.Eskidn kullandıgınız eklentileri ve güncellemeleri var ise kontrol ediniz.

Visual Studio Code for the Web buradan mı ? bahsediyorsunuz yoksa pc nize indirdiniz mi ? her ıkı durum da da accaunt ile giriş yapınız ve sekranizasyonu açınız.Eskidn kullandıgınız eklentileri ve güncellemeleri var ise kontrol ediniz.
pc ye indirdiğim hocam.

Önceden kullandığım eklentiler vs herşey kurulu ancak hala aynı durumda.

pc ye indirdiğim hocam.

Önceden kullandığım eklentiler vs herşey kurulu ancak hala aynı durumda.
account yanı gırıs kısmından maılınızle gırıs yapıp ayarlarınızı daha önce sekronıze etmıs mıydınız ? simdi aynı sekılde gırıs yaparak yenıden sekronıze edınız.Daha önce yedekleme sekronisazyon yapmadıysanız yeniden tüm eklentileri kullandıgınız yapıları ekleyınız accountunuz acıkken sekronıze edıp yedekleyiniz.

Screenshot_1.jpg

account yanı gırıs kısmından maılınızle gırıs yapıp ayarlarınızı daha önce sekronıze etmıs mıydınız ? simdi aynı sekılde gırıs yaparak yenıden sekronıze edınız.Daha önce yedekleme sekronisazyon yapmadıysanız yeniden tüm eklentileri kullandıgınız yapıları ekleyınız accountunuz acıkken sekronıze edıp yedekleyiniz.

Eki Görüntüle 1690544
Hocam daha önceden hesap açmadan kullanıyordum yani şuan ilk defa hesap açtım.

Hocam daha önceden hesap açmadan kullanıyordum yani şuan ilk defa hesap açtım.
Hocam dediğimgibi hesap acılmadan ındırdıgınız eklentıler daha sonra yukleme yaptıgınızda sekronıze olmadıgı için yenıden yükleme yapmanız gerekir. Yeniden kullandığınız eklentileri yükleyiniz ve account ıle gırıs yapıp kullanınız .size attıgım ekan görüntüsünde sarıkısımdaki tik acık olsun siz yapmasanız bıle otomatık sekron yapacaktır ve nereden giriş yaparsanız yapın otomatik eklentilerinizi yükleyecektir. Ayrıca kullanacagınız uygulamaların sdk larınıda sitelerinden ayrıca indirmeniz gerekecektir eğer sıfırdan kurulumyapıyorsanız bu durum geçerli yoksa pcnizde sdk lar mevcutta bulunabilir. sorun çözülürse çözüldüolarak belirtirseniz sevinirim .Başka aklınıza takılan konu olursa sorabilirsiniz. Kolay gelsin.

Ekran görüntüsü paylaşabilir misin? CSS adam akıllı çalışmıyor derken, web projeni browser üzerine görüntülüyorsun vs code ile alakası ne anlamadım.

Ekran görüntüsü paylaşabilir misin? CSS adam akıllı çalışmıyor derken, web projeni browser üzerine görüntülüyorsun vs code ile alakası ne anlamadım.
Hocam dediğim gibi hata değil herhalde demek istediğim eskisi gibi çalışmıyor. Kendi kendine mobil uyumlu hale getiriyor yazıları vs. css de backgound-image falan çalışmıyor demek istediğim bu.

Hocam dediğim gibi hata değil herhalde demek istediğim eskisi gibi çalışmıyor. Kendi kendine mobil uyumlu hale getiriyor yazıları vs. css de backgound-image falan çalışmıyor demek istediğim bu.
Merhaba hotmail ile giris yaptıktan sonra ilgili eklentileri kurdunuz mu ? Daha önce kullandığınız.

Hocam dediğim gibi hata değil herhalde demek istediğim eskisi gibi çalışmıyor. Kendi kendine mobil uyumlu hale getiriyor yazıları vs.
Merhaba hotmail ile giris yaptıktan sonra ilgili eklentileri kurdunuz mu ? Daha önce kullandığınız.
evet hocam sıfırladım vs code'u hesap açtım kullandığım eklentileri kurdum fakat hala aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı