Çözüldü VS Code live server çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antik Makine

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İpad 4. nesil İphone 11 Excalibur 1650 12450H Anker Q10 Life
Live server eklentisi de var Chrome'da kendisini de indirdim VS Code'a ama sorun çözülmüyor. Yazdığım kodu anında web sayfasında yenilemiyor, illede open with live server yapmam lazım ama ben anlık yenilensin istiyorum. YouTube'daki tüm videoları denedim. Başına gelip de çözen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ,en sonda süslü parantezin olduğu yerden önceki iki tırnağın dışına mı yapıştırayım?
Yapıştırdım direk çıkayı mı sayfadan ?Bi tamam falan göremedim
Hocam kusura bakma şimdi gördüm. Komple içeriği sil ve verdiğim kodları ekle save et sonra. Tekrar yeniden kapat ve başlat server'ı.

Çözemezseniz AnyDesk ya da TW verebilirsiniz bağlanıp bakabilirim.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakma şimdi gördüm. Komple içeriği sil ve verdiğim kodları ekle save et sonra. Tekrar yeniden kapat ve başlat server'ı.

Hocam iyi geceler ,yarın müsait olduğum bi zaman tekrar deneyeceğim daha sonrasında size bilgi veririm.

Hocam iyi günler ,kusura bakmayın ertesi gün döneceğim dedim ama işlerim olduğu için yapamadım. AnyDesk ile bağlanmaktan bahsetmiştiniz,onu nasıl yapacağız ?

Hocam iyi günler, kusura bakmayın ertesi gün döneceğim dedim ama işlerim olduğu için yapamadım. AnyDesk ile bağlanmaktan bahsetmiştiniz, onu nasıl yapacağız?

AnyDesk'ya da TeamViewer diye 2 yazılım var.

Buradan indirip kurman gerekiyor

Windows (Full Client yazanı indir)

İndirdim

1 227 952 883

Geri
Yukarı