Çözüldü VS Code live server çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antik Makine

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İpad 4. nesil İphone 11 Excalibur 1650 12450H Anker Q10 Life
Live server eklentisi de var Chrome'da kendisini de indirdim VS Code'a ama sorun çözülmüyor. Yazdığım kodu anında web sayfasında yenilemiyor, illede open with live server yapmam lazım ama ben anlık yenilensin istiyorum. YouTube'daki tüm videoları denedim. Başına gelip de çözen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam autosave i açın bende öyle yapınca düzelmişti.
Hiç bu kadar uğraşmanıza gerek yok.
Hocam Allah senden razı olsun çok şükür halletim.
Kodu yazıyorum sonra live server yapıyorum Chrome açılıyor daha sonra ekranı ikiye bölüyorum kodu değiştiriyorum sonra Chrome'a tıklayınca yenileniyor olması gereken bu mu?

Kusura bakma hocam şimdi gördüm hem pass hem de id yazanı paylaşacaksınız burada.
Hocam size de çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Hocam Allah senden razı olsun çok şükür halletim.
Kodu yazıyorum sonra live server yapıyorum Chrome açılıyor daha sonra ekranı ikiye bölüyorum kodu değiştiriyorum sonra Chrome'a tıklayınca yenileniyor olması gereken bu mu?

Hocam size de çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Kullanım şekli kişiye kalmış ben ekranı ikiye bölmeyi frontendde kullanmayı önermiyorum boyutları ayarlıyamıyorum bir de flexboxu oturamıyorum ama dediğim gibi kişiye kalmış.

Kullanım şekli kişiye kalmış ben ekranı ikiye bölmeyi frontendde kullanmayı önermiyorum boyutları ayarlıyamıyorum bir de flexboxu oturamıyorum ama dediğim gibi kişiye kalmış.
Artık İpadi ikinci ekran olarak kullanıyorum .

Hocam genişlik yükseklik farkı olur Flex kullanırsanız etkilenmez de bu yöntemi ilk defa görüyorum :D
Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım .Zaten İpad'in ekranının tamamını kaplamıyor, etrafında küçük boşluk var

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-09-23 at 20.37.24 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-23 at 20.37.24 (1).jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 22
  • WhatsApp Image 2023-09-23 at 20.37.24.jpeg
    WhatsApp Image 2023-09-23 at 20.37.24.jpeg
    68,2 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı