Çözüldü VS Code etiket açıp alt satıra inince cümleyi en geriden başlatmasını nasıl sağlarız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
Merhaba VS Code IDE kullanıyorum ve yaptığım her şeyde boşlukların olması kafamı karıştırıyor ben div açıp alt satıra geçince satırın en solundan yazı yazmak istiyorum ancak bir iki Tab açarak yapıyor ve bunu nasıl kapatabilirim bilmiyorum. Tek tek tıklayıp geriye atmaktan yoruldum ayarlarda ne aratmam gerek?
Not: Yeşil halka ile gösterdiğim alanda boşluk olmasın istiyorum.

ss1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam böyle kullanmanız çok daha sağlıklı ve profesyonel olur. Tabii kendi tercihiniz, Visual Studio Code üzerinden sol üstten File > Prefences > Settings bölümüne gelip (kısa yol tuşu ctrl + ,) arama yerine "autoIndent" yazıp en üstteki ayarı "full" yerine "none" olarak değiştirebilirsiniz.

1690412263861.png
Hocam böyle kullanmanız çok daha sağlıklı ve profesyonel olur. Tabii kendi tercihiniz, Visual Studio Code üzerinden sol üstten File > Prefences > Settings bölümüne gelip (kısa yol tuşu ctrl + ,) arama yerine "autoIndent" yazıp en üstteki ayarı "full" yerine "none" olarak değiştirebilirsiniz.

1690412263861.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Eki Görüntüle 1878131
Hocam çok teşekkürler çok sağolun kısa ve net cevap olmuş.

Geri
Yukarı