Vücudumu nasıl toparlayabilirim?

mertrocky

Decapat
Daha fazla  
Kısa bir sürede bayağı bir kilo verdim 96 kiloydum ilk başladığımda şimdi ise 70 kiloyum kollarım ve bacaklarım çok ince kaldı, derim sarktı. Şimdi ise vücudumu tekrar toparlamam gerekiyor öyle hissediyorum. Ve böyle bir şey yapacak kişiler kesinlikle yapmasın kız uğruna yapmıştım ben de. Şimdiki aklım olsa kesinlikle yapmam ergenlik hissi işte. Neyse en kısa sürede vücudumu nasıl toparlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısa bir sürede bayağı bir kilo verdim 96 kiloydum ilk başladığımda şimdi ise 70 kiloyum kollarım ve bacaklarım çok ince kaldı, derim sarktı. Şimdi ise vücudumu tekrar toparlamam gerekiyor öyle hissediyorum. Ve böyle bir şey yapacak kişiler kesinlikle yapmasın kız uğruna yapmıştım ben de. Şimdiki aklım olsa kesinlikle yapmam ergenlik hissi işte. Neyse en kısa sürede vücudumu nasıl toparlayabilirim?

Toparlayamazın.

Neden kilo verirken spor yapmadınız hocam? Spor salonuna yazılın, beslenmenize dikkat edin. Güzel bir fiziğe sahip olabilirsiniz.

Deri sarkmasının tek çözümü ameliyat benim bildiğim. Benim dayımın oğlu baya kilo verdi ama aynı zamanda çok spor yapıyordu. Kas falan yaptı ancak derisi hep sarktı ameliyat olmayı düşünüyor.

Toparlayamazın.
Spor ile sıkılaşarak toplayabilir.
Deri sarkmasının tek çözümü ameliyat benim bildiğim. Benim dayımın oğlu bayağı kilo verdi ama aynı zamanda çok spor yapıyordu. Kas falan yaptı ancak derisi hep sarktı ameliyat olmayı düşünüyor.

Aşırı sarkmada ameliyat gerektirebiliyor fakat arkadaşta çok fazla yok gibi gözüküyor var ama aşırı derecede değil spor yaparak 3-6 ay gibi bir sürede fıstık gibi bir vücüdü olabilir üstüne gidip body bile yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı