Vücut geliştirme yapmak

jack ssparrow

Picopat
Daha fazla  
Geçen sene vücut geliştirme yaptım 2 3 ay ama 2 3 ayda kas çok çok az çıktı. Belki yağlı olduğum içindir şimdi yeniden spora başlamak istiyorum ve galiba vucudum skinny fat kaslarımın çıkması için aradan kaç ay geçmesi gerekir spora gittiğimde kaç ağırlıkla baslayayım ve nelere dikkat etmem gerekir yeme içme falan?

6 ayda kendindeki gelişmeleri görmeye başlarsın. Skinny fat vücuda sahipsen yağlı beslenmeyeceksin. Günlük karbonhidratını ve yeterli derecede protein almaya bak. Cardio'yu eksik etme ve core çalış. Kaldıracağın ağırlıklar da senin seviyene kalmış, rahat kaldırabildiğin ağırlıklarla başla.

Geçen sene vücut geliştirme yaptım 2 3 ay ama 2 3 ayda kas çok çok az çıktı. Belki yağlı olduğum içindir şimdi yeniden spora başlamak istiyorum ve galiba vucudum skinny fat kaslarımın çıkması için aradan kaç ay geçmesi gerekir spora gittiğimde kaç ağırlıkla baslayayım ve nelere dikkat etmem gerekir yeme içme falan?

Abur cubur tüketme günün 3 öğününü atlama hayvan gibi beslen ben böyle yapmıştım aşırıda etkisi oldu tabii dolar 7 idi o zamanlar bırakalı bayağı oldu maddi durumun yeter inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı