Vücut kılları alınmalı mı?

ACExACE

Hectopat
Göğüsteki veya vücutta çıkan kıllar alınmalı mı?
Alınması gereken yerler nelerdir?
Nasıl alınmalı?

Tıraş makinesi ile almak yeterli mi 0.5 ile yoksa ağda gibi yöntemlerle tam 0 mı olmalı?

Göğüsteki veya vücutta çıkan kıllar alınmalı mı?
Alınması gereken yerler nelerdir?
Nasıl alınmalı?

Tıraş makinesi ile almak yeterli mi 0.5 ile yoksa ağda gibi yöntemlerle tam 0 mı olmalı?

Genital bölge de ağda düşünmeyin bence zaten daha esnek bir deri çok daha zor olur ama koltuk altında sorun yaratmaz.

Dostum 2 yıllık bir sporcu olarak rahat bir yorum yapabilirim.

Jilet ve tüy dökücü asla kullanma, iyi bir makine ile vücüdundaki tüm kılları alabilirsin. Kol, bacak göğüs, kalça vb aklına nere geliyorsa. Ben öyle yapıyorum.

Bacakta makineyle alınca jiletle almış gibi nokta nokta oluyor mu? Bir kere jiletle alma hatası yaptım çok kötüydü yeminle.

Bacakta makineyle alınca jiletle almış gibi nokta nokta oluyor mu? Bir kere jiletle alma hatası yaptım çok kötüydü yeminle.
Ya makine bağlı dostum. Oluyor ama iyi bir makinen varsa plaj veya sporda hiç dikkat çekmiyor. Makine de önerebilirim istersen. Burada önemli olan alırken dikkatli ve yavaş alman. Yanı biraz uzun sürüyor tüm vucudundaki kılları makine ile kesmen ama dikkatli ve güzel bir makine ile kesersen 0 kil gibi gözüküyor.

Fakat ağda yapmışsın gibi de durmuyor tabi ki :)

Ama gerçekten arkadaşlar tüm samimiyetim ile söylüyorum. Asla jilet ve tüy dökücü olayına girmeyin...

Ya makine bağlı dostum. Oluyor ama iyi bir makinen varsa plaj veya sporda hiç dikkat çekmiyor. Makine de önerebilirim istersen. Burada önemli olan alırken dikkatli ve yavaş alman. Yanı biraz uzun sürüyor tüm vucudundaki kılları makine ile kesmen ama dikkatli ve güzel bir makine ile kesersen 0 kil gibi gözüküyor.

Fakat ağda yapmışsın gibi de durmuyor tabii ki :)

Ama gerçekten arkadaşlar tüm samimiyetim ile söylüyorum. Asla jilet ve tüy dökücü olayına girmeyin...

Hangi makineyi öneriyorsunuz?

Geri
Yukarı