Vücut kılları alınmalı mı?

Ya makine bağlı dostum. Oluyor ama iyi bir makinen varsa plaj veya sporda hiç dikkat çekmiyor. Makine de önerebilirim istersen. Burada önemli olan alırken dikkatli ve yavaş alman. Yanı biraz uzun sürüyor tüm vucudundaki kılları makine ile kesmen ama dikkatli ve güzel bir makine ile kesersen 0 kil gibi gözüküyor.

Fakat ağda yapmışsın gibi de durmuyor tabii ki :)

Ama gerçekten arkadaşlar tüm samimiyetim ile söylüyorum. Asla jilet ve tüy dökücü olayına girmeyin...

Makine markasını söylersen çok iyi olur valla.

Bende aynı şeyi düşünüyorum. Büyükler klasik alınmaz diyor. Yaz için bilemedim ne yapsam. Sahil şehrinde yaşıyorum zaten şort için yani. Çok pahalı olmayan
Ya makine bağlı dostum. Oluyor ama iyi bir makinen varsa plaj veya sporda hiç dikkat çekmiyor. Makine de önerebilirim istersen. Burada önemli olan alırken dikkatli ve yavaş alman. Yanı biraz uzun sürüyor tüm vucudundaki kılları makine ile kesmen ama dikkatli ve güzel bir makine ile kesersen 0 kil gibi gözüküyor.

Fakat ağda yapmışsın gibi de durmuyor tabi ki :)

Ama gerçekten arkadaşlar tüm samimiyetim ile söylüyorum. Asla jilet ve tüy dökücü olayına girmeyin...

ve F/P bir makine önerisi kötü olmaz.

Makine markasını söylersen çok iyi olur valla.
Satın al: Philips Multigroom series 5000 11'i 1 arada, Saç, Sakal ve Vücut MG5730/15 11'i 1 arada, Saç, Sakal ve Vücut Bu ürünü 2 model eski olanını 3 senedir kullanıyorum. Benim model ve 2 üst modelinin üretimi durmuş :)

Hepsiburada'da buldum ama işine yarar belki. Philips'e gözün kapalı güvenebilirsin.

Satın al: Philips Multigroom series 5000 11'i 1 arada, Saç, Sakal ve Vücut MG5730/15 11'i 1 arada, Saç, Sakal ve Vücut Bu ürünü 2 model eski olanını 3 senedir kullanıyorum. Benim model ve 2 üst modelinin üretimi durmuş :)

Hepsiburada'da buldum ama işine yarar belki. Philips'e gözün kapalı güvenebilirsin.
Bir tık pahalı değil mi hocam? Mesela 700-1200 bir ürünle bunun farkı ne yani?

Bir tık pahalı değil mi hocam? Mesela 700-1200 bir ürünle bunun farkı ne yani?
Valla traş makinesinde fiyat farklarını net anlayabileceğin en kuvvetli alan başlıkların kullanışı ve sarj süresidir.

Ben 3 yıldır kullanıyor olmama rağmen gerçekten bataryasında 1 gram eksiklik hissetmedim.

3 günde 1 3 numara sakal traşı oluyorum. 15 günde 1 tüm vucudu alıyorum. 5 6 çeşit başlığı ve başlık altındaki kendi traş başlığı asla eskimedi. İşin komik yanı bakım bile yapmadım hiç.

Ben o yüzden bu ürüne gözüm kapalı güvenir ve referans olurum. Ayrıca baktığında ürün pahalı değil.

Ama bu şu demek değil; daha uygun fiyata aynı performansı alabileceğin başka ürünler vardır. Benim bu ürün dışında bir tecrübem olmadığı için çok yorumda bulunamayacağım o konuda. İsterseniz araştırabilirsiniz. Ama bir tavsiye; deneyimi olan insanların yorumlarına bakın.

Fakat ağda yapmışsın gibi de durmuyor tabi ki :)

Tüy dökücü kullandırmama sebebiniz nedir?

Tüy dökücü kullandırmama sebebiniz nedir?
1. Vücudun için inanılmaz zararlı.
2. Cild lekeleri yapar.
3. Kolay olan hiçbir şey yararlı değildir.
4. Kokusu ve içindeki bileşenler alerjik hastalık riskini arttırır.

Genel olarak hiçbir sporcu önermez. Önerende tamamen kolaya kaçtığı için öneriyordur. Ben deneyimlerimden yola çıkarak bu yorumu yapıyorum.

Dostum 2 yıllık bir sporcu olarak rahat bir yorum yapabilirim.

Jilet ve tüy dökücü asla kullanma, iyi bir makine ile vücüdundaki tüm kılları alabilirsin. Kol, bacak göğüs, kalça vb aklına nere geliyorsa. Ben öyle yapıyorum.

Kol kıllarını makine alsak olur mu acaba ya da tüy dökücü krem hangisi acaba.

Yeni konular

Geri
Yukarı