Vücut kılları için tıraş makinesi önerisi

Cüzdan dostu jilet gibi almasada oldukça kısaltan haftalık kullanıma uygun bi makine yok mu arkadaşlar yeni konu açmayayim dedim malum haftada 2-3 tane aynı başlıkta konu açılıyor ama bir türlü uygun birşey bulunamıyor :D.

ya da bu:

Sıfır kesmesi için ucuna jilet de takılabiliyor.

Philips ilgimi çekti biraz yorum okuduktan sonra alabilirim teşekkürler. Aldığım ürünü burayada yazarım.

1 yıla yakın süredir kullanıyorum. Yalnızca 2 kez pil değiştirdim. Şarjlı ve sorunlu uygun fiyatlı cihazlar yerine kasten bunu tercih ettim. Görüntü sıfır denebilecek şekilde malum yerleri traş edebilmekte. Çok tereddüt etmiştim, kapma yaparmı veya düzgün alır mı diye. 2020 Ağustos'ta 150TL'e almışım, şu an indirimle 180TL görünmekte. Elimdekine bir şey olsa muhtemelen yine bunu alırım. İşimi görüyor çünkü. Para kolay kazanılmıyor, incelemenizi öneririm.

1 yıla yakın süredir kullanıyorum. Yalnızca 2 kez pil değiştirdim. Şarjlı ve sorunlu uygun fiyatlı cihazlar yerine kasten bunu tercih ettim. Görüntü sıfır denebilecek şekilde malum yerleri traş edebilmekte. Çok tereddüt etmiştim, kapma yaparmı veya düzgün alır mı diye. 2020 Ağustos'ta 150TL'e almışım, şu an indirimle 180TL görünmekte. Elimdekine bir şey olsa muhtemelen yine bunu alırım. İşimi görüyor çünkü. Para kolay kazanılmıyor, incelemenizi öneririm.
Biliyorum başlıkta erkek vücut bakım seti yazıyor ancak sakal içinde kullanmamız mümkün mü bunu acaba ? :D.

Biliyorum başlıkta erkek vücut bakım seti yazıyor ancak sakal içinde kullanmamız mümkün mü bunu acaba ? :D.
Sakal için farklı bir şey almanızı öğrenirim. Yıkansa bile uğraşmamak ve cihaz ömrü için vücuda ayrı surat kısmına ayrı ürünler kullanıyorum. Yüzüm için de; Linkteki ürünü kullanıyorum.

Philips ilgimi çekti biraz yorum okuduktan sonra alabilirim teşekkürler. Aldığım ürünü buraya da yazarım.

Tamam bekliyoruz.

Biliyorum başlıkta erkek vücut bakım seti yazıyor ancak sakal içinde kullanmamız mümkün mü bunu acaba? :D.

Kullanırsın ama yüzün mikrop kapabiilir. Malum vücudun her yerine sürdüğün şeyi yüzüne sürmek kötü olur.

Bende yazayım hocam buraya biraz garip olabilir. Anüs bölgesini tahriş etmeden kısaltan makine bilen var mı?

Bu konuda tavsiye edilen vücut tıraş makinelerine bakabilirsin. İş görür. Tahriş etmez.

1 yıla yakın süredir kullanıyorum. Yalnızca 2 kez pil değiştirdim. Şarjlı ve sorunlu uygun fiyatlı cihazlar yerine kasten bunu tercih ettim. Görüntü sıfır denebilecek şekilde malum yerleri tıraş edebilmekte. Çok tereddüt etmiştim, kapma yapar mı veya düzgün alır mı diye. 2020 Ağustos'ta 150TL'e almışım, şu an indirimle 180TL görünmekte. Elimdekine bir şey olsa muhtemelen yine bunu alırım. İşimi görüyor çünkü. Para kolay kazanılmıyor, incelemenizi öneririm.

Hiç göğüste denediniz mi? Göğüs için iyi mi?

Sakal için farklı bir şey almanızı öğrenirim. Yıkansa bile uğraşmamak ve cihaz ömrü için vücuda ayrı surat kısmına ayrı ürünler kullanıyorum. Yüzüm için de; Linkteki ürünü kullanıyorum.
Ben sakal bırakan birisi değilim, nefret ederim. Bu yüzden jilet'e yakın bir kesim sağlayan herhangi bir makine işimi görecektir. Bu tür setler şekillendirme vs'de içerdiği için pahalı oluyor. Öğrenciyim bütcem kısıtlı umarım anlatabilmişimdir ..)

Yeni konular

Geri
Yukarı